Події, семінари, конференції
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    05 Листопада 2018р.

2018.11.05_Ryatuvalniki1Година спілкування з рівненськими рятувальниками

05 листопада 2018р. рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини провели екскурсію для студентів I-го курсу ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу».

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    02 Листопада 2018р.

2018.11.02_PianoboyКонцерт Pianoбой

2 листопада о 19:00 у Міському будинку культури відбувся приголомшливий грандіозний концерт Pianoбой!

Викладачі та студенти змогли почути всі улюблені хіти Pianoboy у стократ яскравіше і музичніше, ніж по ТБ або радіо! Концерт був багатим, густим і неповторним. Такий музичний делікатес приніс слухачам велике задоволення.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    31 Жовтня 2018р.

2018.10.31_Drama_ZemlyaП’єса «Земля»

31 жовтня 2018р. студенти та викладачі РКЕБ відвідали Рівненський академічний український музично-драматичний театр та переглянули драму «Земля». П’єса – за мотивами однойменного роману Ольги Кобилянської про трагічне протистояння двох рідних братів у боротьбі за успадковану від батьків ділянку. До речі, роман Кобилянської написаний на реальних подіях. Відомо, що Сава після усіх подій емігрував до Канади. А нащадки обох братів продовжували судитися за землю.


Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    31 Жовтня 2018р.

2018.10.31_Ya_kuplu_ostriv«Я куплю тобi Мальдiви»

31.10.20181 у приміщенні Рівненського Міського Будинку Культури студенти та викладачі РКЕБ переглянули дуже смiшну комедiю Рея Кунi «Я куплю тобi Мальдiви»

Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас!

Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Жовтня 2018р.

2017.10.31_Smail_shou1"СМАЙЛ ШОУ"

30 жовтня 2018р. в МПК "Текстильник" відбулися зйомки нового сезону Першого рівненського телевізійного проекту "СМАЙЛ ШОУ", на якому були присутні викладачі та студенти РКЕБ.  Було весело, смішно і круто. Були жарти, скетчі, пародії та розіграші. Було багато призів та подарунків, які виграли наші найактивніші студенти. Захід приніс багато приємних емоцій та вражень.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Жовтня 2018р.

2018.10.30_Unacka_bibl_ZgrayaПрезентація книги «Зграя» Анастасії Нікуліної

30 жовтня 2018 року студенти групи ОП-5 ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» відвідали презентацію книги молодої львівської письменниці Анастасії Нікуліної «Зграя».

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    29 Жовтня 2018р.

2018.10.29_Koncert_zvit_kompozКонцерт-звіт композиторів Рівненщини

29 жовтня 2018р. студенти та викладачі РКЕБ відвідали Рівненський академічний український музично-драматичний театр, де відбувався концерт-звіт композиторів Рівненщини. Захід був видовищним. Усі присутні отримали велике задоволення.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    25 Жовтня 2018р.

2018.10.25_Tigd_ck_HT6Тиждень циклової комісії готельно-ресторанних та технологічних дисциплін

Традиційно в ДВНЗ РКЕБ проходять тижні циклових комісій, які реалізують особливості фахової майстерності кожної з них. Заходи розпочались із циклової комісії готельно-ресторанних та технологічних дисциплін, яка продемонструвала різноманітні майстер-класи та інновації в ресторанній сфері.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   04 Жовтня 2018р.

2018.10.04_Bibliot_obl_Svyato_chornobr«Свято із запахом чорнобривців» відбулося у Рівненській книгозбірні для вчителів з інвалідністю.

4 жовтня 2018 р. в Рівненській обласній бібліотеці відбулося «Свято із запахом чорнобривців» – захід для тих, хто через інвалідність перестав вчителювати. Проведення подібних заходів дозволяє не лише привітати освітян, які вже не працюють у школі з професійним святом, але й водночас надає можливість доторкнутися душею до справжнього мистецтва, відчути себе потрібними.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    04 Жовтня 2018р.

2018.10.04_Den_pracivn_osvitiДень працівника освіти

Ранок 4 жовтня видався надзвичайно погожим. І не тільки тому, що порадував нас теплом, а ще й через те, що в ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» святкували День працівника освіти. «Погоду» в коледжі створювали всі, хто був причетний до торжества: «Агенти гарного настрою», що пропонували викладачам зарядитися позитивом, варіанти якого знаходилися у двох кейсах, студенти, які на кожному кроці вітали своїх наставників, і, безперечно, самі педагоги, що, без перебільшення, просто купалися у хвилях любові вдячних вихованців.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   28 Вересня 2018р.

2018.09.28_Exkursuya_Per_Univ5Зустріч у рамках договору про співпрацю

У рамках договору про співпрацю 28 вересня 2018 року колектив фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» зустрічав гостей з Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   28 Вересня 2018р.

2018.09.28_Excursiya_Pereyaslav3Екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Студенти ДВНЗ «РКЕБ» 28 вересня відвідали Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», де познайомились з викладацьким складом університету та оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу Студенти спеціальностей «Туристичне обслуговування», «Готельно-ресторанна справа», «Фінанси, банківська справа та страхування» стали учасниками науково-практичної конференції.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   27 Вересня 2018р.

2018.09.27_TalantiРКЕБ-фест «Алло, ми шукаємо таланти»

Серед багатьох заходів, що регулярно відбуваються в нашому закладі, є один конкурс, історія проведення якого надзвичайно багата та насичена, масштабна та різноманітна.

До цього дійства завжди ретельно готуються, довго очікують і ще довше обговорюють.

Це конкурс – «РКЕБ-фест», «Алло, ми шукаємо таланти», який відбувся 27 вересня 2018 року.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   26 Вересня 2018р.

2018.09.26_Blagod_Uni_kuhari2Пам’ятаймо про людяність і добро

Діти завжди потребують уваги й любові дорослих, їх тепла і підтримки. Це чудово розуміють викладачі Рівненського коледжу економіки та бізнесу, які нещодавно провели майстер-клас для вихованців Рівненського реабілітаційно-психологічного центру, що знаходиться в с.Олександрія Сухецька А.С., Павлусь Г.В., Радчук О.В., Артемюк О.В. вчили дітей готувати листкове тісто та вироби з нього, а «юні кухарі» із задоволенням виготовляли круасани, робили різні начинки, дегустували приготовлену їжу. Вони були щиро вдячні гостям і пообіцяли стати в майбутньому студентами Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   27 Вересня 2018р.

2018.09.27_Den_Turizmu4Всесвітній День туризму

Щорічно 27 вересня в Україні святкують Всесвітній День туризму. Це свято завжди об’єднує різні континенти та культури. Подорожуючи, люди пізнають світ – історію, культуру, звичаї своєї Батьківщини та інших країн. А отже, не лише відпочивають, а й збагачуються духовно.

З нагоди святкування Дня туризму в ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» студентами спеціальності «Туризм» 27 вересня було проведено інформаційно-пізнавальну хвилинку.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   27 Вересня 2018р.

2018.09.27_Vistavka_Turizm1Всесвітній день туризму

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються.

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   21 Вересня 2018р.

2018.09.21_Furshetniy_stil1Вдосконалюємо професійну майстерність

21 вересня 2017 року студенти груп ВХП-27, ХТ-2 спеціальності “Харчові технології” разом з викладачами Сухецькою А.С, Радчук О.В, Павлусь Г.В, Артемюк О.А, прийняли участь в організації фуршетного столу.

Студенти виявили свої знання, здібності і практичні навички у приготуванні закусок та страв, сервірувані столів та обслуговуванні споживачів.

Сухецька А.С., голова циклової комісії Технологічних дисциплін

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   20 Вересня 2018р.

2018.09.20_Barga1Майстер-клас "Все про устриці"

20 вересня 2018р. адміністрація Рівненського коледжу економіки та бізнесу, під егідою викладачів технологічних дисциплін, відвідали майстер-клас по способу подачі та правильному вживанні устриць, а також їх поєднання з різними винами світу, який відбувся у гастро-ресторані "Баржа". На заході були представлені устриці з ірландського, голандського та французького узбережжя. Викладачі технологічних дисциплін Артемюк О.А., Сухецька А.С., Радчук О.В., що були присутні на майстер-класі отримали багато цікавого та нового досвіду, який будуть використовувати на своїх заняттях.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   20 Вересня 2018р.

2018.09.20_Buling_RKEB1Профілактика булінгу у навчальних закладах

Година спілкування на тему: Профілактика булінгу у навчальних закладах” проведена 20 вересня 2018 р. у бібліотеці коледжу. Присутніми були студенти груп ХТ-11 (кл.керівник Сухецька А.С.) та ХТ-13 (кл. керівник РадчукО.В.)

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   20 Вересня 2018р.

    2018.09.20_Lords_of_the_SoundКонцерт симфонічного оркестру Lords of the Sound

20 вересня 2018р. студенти та викладачі РКЕБ були присутні на симфонічному концерті відомого оркестру Lords of the Sound, який постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів. То ж, на концерті прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин: 

 
PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   13 Вересня 2018р.

2018.09.13_Excursiya_Rivne2Мандруємо вулицями рідного міста

13 вересня 2018 р. група ХТ-13 з класним керівником Радчук О. В. побувала на пішохідній екскурсії однієї з найстаріших вулиць Рівного – вулицею Драгоманова. Що дала можливість уявити міський стиль, який панував сто років тому.

Вулиця простягається на місці колишнього палацово-паркового ансамблю володарів міста – князів Любомирських.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Страница 7 из 30
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні366
mod_vvisit_counterВчора681
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2007
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5070
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього536618

Сьогодні: 2019-05-22 04:16

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.