PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

      25 Вересня 2012р.

Stattya_Artek1

     Перший запис у трудовій — «Артек»

        На практику в Міжнародний дитячий центр «Артек» щороку відправляє на все літо кращих своїх студентів Рівненський коледж економіки та бізнесу. Улюблена робота і відпочинок біля самісінького моря.

     

    Саме такий трудовий старт узяли ще у травні півсотні кращих четвертокурсників коледжу, щоб повернутися в рідні пенати аж наприкінці вересня. Два дні позмінної роботи, а на третій – вихідний. За таким зручним графіком студенти встигають і набуту теорію підкріпити на практиці, і змістовно відпочити.

   – У Рівному є багато закладів громадського харчування достойного рівня, – розповідає директор Рівненського коледжу економіки та бізнесу Василь Романчук. – Але в «Артеку» наші студенти отримують практику, поєднану не лише з професійним, а й із загальним розвитком. А головне – це також нагода для літнього оздоровлення студентів у найкращому в Україні дитячому таборі відпочинку. Нею ми користаємося вже чимало років.

   – Деякі абітурієнти навіть зізнаються, що вступають у наш коледж, щоб пройти практику в «Артеці». І заслуговують таке право, – додає організатор практики, заступник директора коледжу Катерина Михасюк, – сумлінним навчанням і відповідальним ставленням до роботи на виробництві в міських супермаркетах, де проходять першу навчальну практику. Саме там і відібрали кандидатів на літню практику.Stattya_Artek

   Для студентів це неабиякий стимул, щоб старанно навчатися. Практику вони проходять у їдальні табору «Морський», а вона найсучасніша в дитячому центрі, оснащена новітнім обладнанням німецького виробництва. Живуть практиканти безоплатно у просторих кімнатах із виглядом на море, отримують невелику зар­плату. Про кращу практику годі й мріяти. До того ж, завжди поруч викладачі коледжу, які порадять, допоможуть, підтримають. Одна з них, ветеран артеківської практики Марина В’юн, розповідає:

   – З-поміж шести сотень навчальних закладів країни, які готують фахівців із технології виробництва харчових продуктів, таке право вибороли лише десять, у їх числі наш коледж. Своєю сумлінністю наші студенти заробили добрий імідж, отож за останні три роки число запрошених сюди на практику зросло від 26 до 51. Тут вони мужніють і дорослішають, набувають життєвої мудрості, удосконалюють набуті в коледжі практичні навички, вчаться жити і працювати в колективі.

    А ще набираються здоров’я від південного сонця, теплого Чорного моря, чистого, наповненого чудовими ароматами гірського повітря. І везуть додому незабутні враження про перлини Криму, зустрічі і фото на згадку із зірками естради та кіно, які, до речі, влітку з’їжджаються в «Артек» на різні конкурси і фестивалі. Словом, вражень – на все життя.

Stattya_Artek1

   Півсотні четвертокурсників спеціальності «Виробництво харчової продукції» на базі їдальні табору «Морський» здобули п’ятий, найвищий як для технологів-початківців, кваліфікаційний розряд. Їхніми екзаменаторами стали технологи «Артеку» на чолі із завідувачкою їдальні Тетяною Абрамовою.

Марія Корнійчук, журналіст газети "Сім днів"

  

   А нещодавно відбулась зустріч студентів, які перебували на практиці в МДЦ «Артек». Ось уже восьмий рік поспіль студенти коледжу їздять у відомий табір відпочинку, де протягом чотирьох місяців здобувають професійний досвід. При цьому проживають там безкоштовно і отримують заробітну плату.

2012_09_25_Zustrich_Artek

2012_09_25_Zustrich_Artek1


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:33

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.