PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

     20 Вересня 2012р.

         2012_09_20_Talanti10Кінофестиваль у 2012_09_20_Talanti9 РКЕБі

      Серед багатьох заходів, що регулярно відбуваються в нашому закладі, є один зі старожилів, і назва йому - «Алло, ми шукаємо таланти!».    

    Цей конкурс є одним з найемоційніших, найбільш хвилюючих, цікавих та непередбачуваних.


              Пригадаймо, як це було. Започаткований кілька десятиліть тому, захід з кожним роком ставав все більш популярним. Збільшувалася чисельність охочих виступити, суттєво розширювався репертуар, зростала майстерність виконання. І сьогодні студенти, які цього року вперше переступили поріг коледжу, спробували це довести.

Хочеться зазначити, що цього року конкурс був і справді особливим. Його повна назва ­- Кінофестиваль «Алло, ми шукаємо таланти!». Організатори свята підготували відеоматеріал з фрагментів вітчизняних і зарубіжних кіно і мультфільмів, дійові особи яких, власне, і оголошували конкурсантів. Учасники і гості в свою чергу отримали масу задоволення від відеоспілкування з «зірками».

Розпочалося свято з перегляду трейлеру, який розкривав ідею свята.

Ведучі – викладачі Анна Гаврилюк та Сергій Бойчук під бурхливі оплески вітали на сцені журі, а потім надали слово учасникам конкурсу.

Розпочався кінофестиваль з виступу Гавриленко Римми (група ТО-9) піснею «Крижана вода». Далі хвилю гарного настрою підхопили студенти гр. ТК-35 Малиновська Оксана та Шевчук Валентина, виконуючи пісні з репертуару Ані Лорак. Наступною демонстрували свої таланти гр. ВХП-10 з піснею Дімітрової Ані «Дорога додому» та веселими етюдами, які відтворили Косач Тарас та Горський Антон. Ліричну нотку в конкурс внесли Федорчук Ганна з гр. ФК-25 з піснею «Мамо», а Жмура Сніжана потішила всіх піснею з репертуару А-Студіо «Улетаю». Не обійшлося і без ніжної романтики, які в конкурс внесли учасниці гр. БУХ-45 Скороход Наталія та Якимчук Анастасія, які душевно заспівали пісні «Три зорі» та «Така духмяна світла ніч». Дуже яскравим та емоційним був виступ гр. ВХП-15, що буквально змусили підспівувати весь зал пісню «А калина не верба». Несподіваним виявився другий номер «Гімн гурманів», який декламував Бойчак Святослав та нагадав нам своїм номером про національно-смакові властивості сала. Багатою на таланти виявилася гр. БУХ-40, вони виконували такі пісні, як «Україна» (Хомич Анна), «Ніколи» (Гнатюк Роман), «Палала» (Чугунова Вікторія, Павлюк Настя). Окрім того, Хомич Анна продемонструвала свої малюнки. Гр. ВХПС-3 створила веселий настрій кумедними мініатюрами «Оглядини», «Жіноча сумка» та «Модниці». Ліричний настрій повернула гр. ФК-23, які окрім гарного виконання пісні «С первого взгяда» (Слизьконос Сніжана), тішили виконанням власних віршів (Музичук Ельвіра), а Защук Тамара запросила всіх на персональну виставку своїх робіт. Стрімко в конкурс увірвалася гр. ВХП-17. Беседна Людмила запам’яталась публіці виконанням пісні «Снег» з репертуару Ірини Білик. А віртуозна гра на піаніно Кантоніст Вікторії викликала бурхливі оплески. Наприкінці в конкурсі виступила гр. ТК-56, яка відкрила для публіки виконавицю Бондарчук Анастасію, що динамічною грою на саксофоні нагадала нам про хіт групи Біттлз бо виконувала музичну композицію «Yesterday». Трофімчук Ірина з піснею «Як у нас на Україні» завершила конкурсну програму.

Однак це ще був не фінал. Старшокурсники коледжу підготували для глядачів подарунок – виступ КВК.

        Залишилось право за журі визначити переможців та лауреатів конкурсу, що й буде зроблено на святкуванні Дня студента. Тому залишайтеся з нами й активно стежте за світським життям коледжу!

       Ми багато начувані про світське життя зарубіжних і вітчизняних «селебертіс». Але можемо зауважити, що публічне життя нашого коледжу не менш важливе, не менш цікаве і не менш хвилююче. Воно для нас ще більш яскраве, ще більш динамічне і так само захоплююче. Адже саме вони є нашими героями «зірковитість» і талановитість яких ми бачимо щодня, вони поряд з нами – вони серед нас, а їх проекти, їх натхнення – це наше сьогодення і наше майбутнє.

Педагог оранізатор РКЕБ Анна Гаврилюк

2012_09_20_Talanti

2012_09_20_Talanti3
2012_09_20_Talanti1 2012_09_20_Talanti2
2012_09_20_Talanti5 2012_09_20_Talanti6
2012_09_20_Talanti7 2012_09_20_Talanti8

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні0
mod_vvisit_counterВчора222
mod_vvisit_counterНа цьому тижні743
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5806
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544384

Сьогодні: 2019-06-27 00:00

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.