Події, семінари, конференції / Структура коледжу / Товарознавчо-комерційних дисциплін
PDF Печать E-mail

Циклова комісія "Товарознавчо-комерційних дисциплін"

 

  До складу циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін ДВНЗ "Рівненського коледжу економіки та бізнесу" входять п'ять викладачів, два майстри виробничого навчання та лаборант.

Cikl_TK

 

  Викладачі циклу закінчили провідні виші України за фахом та мають практичний досвід роботи у торгово-комерційній сфері. Циклова комісія товарознавчо-комерційних дисциплін РКЕБ складається як з досвідчених, так і молодих фахівців: один викладач має вищу кваліфікаційну категорію, звання "викладач–методист", двоє - першу кваліфікаційну категорію, один – другу категорію, один - спеціаліст, майстри виробничого навчання – першу кваліфікаційну категорію.

Студентам-товарознавцям у коледжі навчатися цікаво, оскільки вони:

1) беруть активну участь у гуртковій роботі;

2) займаються науково-дослідницькою роботою;

3) розвивають здібності під час аудиторних занять завдяки впровадженню інноваційних технологій навчання;

4) проходять практику як у навчальному магазині, так і на кращих торгово-комерційних та виробничо-збутових підприємствах Рівненщини.

У циклі функціонує два гуртки: „Товарознавець – професійний кінозал” та „Ділові зустрічі”. На засіданнях гуртка „Товарознавець – професійний кінозал” студенти переглядають, обговорюють та аналізують відеоінформацію щодо сучасної товарознавчо-комерційної ситуації на ринку, фрагментарно переглядають фахові відеосюжети; спостерігають за процесом виробництва тих чи інших товарів, усвідомлюючи, що правильно дотримана технологія виробництва товарів є запорукою їх високої якості. На засідання гуртка „Ділові зустрічі” викладачі запрошують фахівців відомих комерційних та державних структур, з якими у процесі господарської діяльності взаємодіє кожен торговельний суб’єкт. З гордістю зізнаємося, що гості-фахівці - це наші випускники коледжу зі спеціальності „Товарознавство та комерційна діяльність”. Вони є успішними людьми, оскільки обіймають високі посади на державних та комерційних підприємствах. Гурткова робота продовжується в екскурсійному напрямку, тобто викладачі регулярно організовують екскурсії на  виробничо-збутові підприємства Рівненщини.

У коледжі систематично проводяться студентські наукові конференції, на яких студенти-товарознавці доповідають про здійснену науково-дослідницьку роботу. Тематика доповідей завжди актуальна, готуються вони на високому рівні, що підтверджують отримані студентами сертифікати.

Під час викладання нового лекційного матеріалу та на практичних заняттях використовуються нові державні стандарти України ДСТУ і мультимедійні засоби. Викладачі циклу напрацювали електронне забезпечення викладання товарознавчо-комерційних дисциплін, що являє собою тематичні презентації та фрагментарні відеоматеріали. Завдяки цьому студенти краще сприймають нову інформацію та є активними учасниками навчального процесу.

Майстри та викладачі - керівники виробничого навчання (навчальної, технологічної, переддипломної практик) налагодили співпрацю з такими господарюючими суб'єктами: ТОВ „Хлібодар” ТМ „Рум’янець”; ВАТ „Рівненський пивзавод” ТМ „Рівень”; ПП „Костопільський завод продтоварів” ТМ „Родина”; ВАТ „Рівненська кондитерська фабрика”   та торгово-комерційними підприємствами: ТОВ „Край”, ТОВ „Фоззі-фуд”; ТОВ „Фокстрот”; ТОВ „Фуршет”; ТОВ „Експансія” тощо. Первинні практичні вміння та навики студенти-товарознавці отримують у навчальному магазині, який являє собою навчальний кабінет, оснащений необхідним торгово-технологічним обладнанням та забезпечений наочністю, манекенами, зразками товарів, муляжами тощо. Майстрами виробничого навчання під час навчальної практики організовуються різні види торгівлі: роздрібна торгівля хлібобулочними та кондитерськими виробами за цінами виробника, ярмарки, аукціони, біржові торги тощо. Налагоджено тісну співпрацю  щодо проходження переддипломної практики студентами-товарознавцями в Управлінні у справах захисту прав споживачів, Рівненській торгово-промисловій палаті,  ДП „Рівнестандартметрології”. Найкращі студенти-товарознавці проходять переддипломну практику саме тут. Керівники практики систематично отримують подяки від підприємств за якісну підготовку фахівців торгово-комерційної сфери. Отже, студенти мають всі можливості отримати хороші знання, а також уміння та навички  з товарознавчо-комерційних дисциплін, необхідні для гідного працевлаштування та подальшого кар’єрного росту.

 

 

Склад циклової комісії

Stolyarec Столярець Олена Калениківна, голова циклової комісії, викладач економіки торгівлі, зовнішньоекономічної діяльності, основ торговельного підприємства, спеціаліст першої категорії
Скора Ольга Миколаївна, викладач комерційної діяльності, товарознавства продовольчих товарів, спеціаліст першої категорії

Музика Наталія Іванівна, викладач товарознавства непродовольчих товарів і основ стандартизації, метрології та управління якістю товарів, спеціаліст першої категорії
Basaraba

Басараба Мирослава Миколаївна, викладач організації і технології торговельних процесів, обладнання підприємств торгівлі, торговельної реклами, спеціаліст

Tkachuk Ткачук Валентина Павлівна, майстер виробничого навчання, керівник навчальної практики
Kalinchuk Калінчук Раїса Павлівна, майстер виробничого навчання, керівник навчальної практики
 

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.