PDF Печать E-mail

 Polosa_Podii

    28 Листопада 2012р.

 2012_11_28_Breyn_ring_NUVGP    Солодкий смак перемоги

28 листопада 2012 року у стінах кафе «Сучасник» НУВГП відбулася відкрита першість з гри «Брейн-ринг» між першокурсниками університету та випускниками загальноосвітніх закладів м. Рівного.

Наш коледж був представлений на турнірі двома командами: «Дуже дотепні» (гр.ФК-21) та «НЕХАЙ» (гр. ФК-23) (керівник інтелектуального клубу «ФІЛІН» Білецький В.В. голова циклової комісії природознавчих та фізико-математичних дисциплін.

Гра відбувалась за олімпійською системою, і, програвши, команда припиняла подальшу гру. Уже на старті турніру «сліпий» жереб протиставив дві наші команди, які мріяли про перемогу. У драматичному поєдинку з рахунком 3:2 успіх святкувала молода але достатньо амбітна команда першого курсу «НЕХАЙ» у складі: Музичук Ельвіри, Защук Тамари, Ничипорук Ольги, Вольської Юлії, Яковця Петра та капітана команди Надозірного Ігоря. В 1/2 фіналу команді довелося змагатись з командою «Живчик факультету економіки і підприємництва НУВГП. Уже з перших секунд гри відчувалася впевненість нашої команди, і вона вщент розгромила команду «Живчик», перемігши з рахунком 3:0.

Після невеличкої музичної перерви, на якій учасників гри привітали піснею та східним танцем, а також виступу команди КВК НУВГП, ми дочекались фіналу.

У фіналі зустрілися команда «НЕХАЙ» та команда «Флеш.ка» НУВГП. Уже з перших хвилин наші захопили лідерство і повели з рахунком 2:0, але, коли до перемоги залишалось зробити один крок, їх обігнала більш досвідчена команда «Флеш.ка» (3:2). Однак це був лише перший бій, адже фінальна гра тривала до двох перемог. У другому раунді наші довели,що вони найкращі, і впевнено здобули перемогу з рахунком 3:0. Лише додаткове питання визначало переможця. Відчувалася напруга в залі: чи вдасться довести команді «НЕХАЙ» свій інтелект? На перше питання команди відповіли неправильно, а на друге додаткове швидше відповіла команда «Флеш.ка» факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем НУВГП.

Це було перше серйозне випробування для команди «НЕХАЙ», і вона витримала його з честю. Команда отримала грамоти, а в стінах коледжу - привітання від заступника директора з навчальної роботи Гусевика Святослава Олександровича. Вітаємо з почесним другим місцем і бажаємо не зупинятись на досягненнях, а впевнено іти до перемоги.

Керівник гуртка «ФІЛІН» Білецький В. В.    

2012_11_28_Breyn_ring_NUVGP3

2012_11_28_Breyn_ring_NUVGP2
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні78
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні78
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3367
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541945

Сьогодні: 2019-06-16 10:22

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.