PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

   26 Листопада 2012р.

  2012_11_26_Usticiya2 З 26.11. по 30.11.2012р. був проведений тиждень циклової комісії «Фінансово-кредитних дисциплін»

26 листопада 2012 року в рамках тижня циклу "Фінансово-кредитних дисциплін" і відповідно до плану спільних заходів Державного вищого навчального закладу «Рівненський коледж економіки та бізнесу» та Головного управління юстиції у Рівненській області, для викладачів та студентів коледжу висвітлена тема «Державна реєстрація речових прав, як інститут цивільного права». Із змінами законодавства в сфері Державної реєстрації прав, в першу чергу речових, всіх присутніх ознайомила заступник начальника служби - начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Головного управління юстиції у Рівненській області - Ковальова Неля Станіславівна. Рівненський коледж економіки та бізнесу представляли Гусевик С.О.- заступник директора з навчальної роботи, Кирилюк М.Г. – завідувач економічним відділенням, Погодіна Н.В. – методист коледжу, Самсон Л.С. – голова циклової комісії фінансово-кредитних дисциплін, Данилов В.В., Жадан В.В., Кадубець Д.З., Логин М.О. – викладачі циклової комісії фінансово-кредитних дисциплін та студенти 2 і 3-го курсів спеціальності «Фінанси та кредит».

2012_11_26Usticiya 2012_11_26_Usticiya1
2012_11_26_Usticiya2

27.11.12р. відбулась науково – пошукова конференція присвячена розгляду актуальних тем на податкову тематику, була проведена на досить високому рівні. Усі учасники, які готували доповідь продемонстрували нам глибокий рівень знань та професійну підготовку по обраних темах. Подали нам інформацію про зібраному матеріалі у доступній формі, а також усучаснили свою доповідь за допомогою електронних презентацій, які допомагали засвоїти інформацію краще, адже спрацьовував зоровий фактор.

Довели до відома інформацію про позитивні і негативні наслідки прийняття Податкового кодексу, а також розмірковували щодо соціальної справедливості оподаткування. Розкрили таке питання, якою є фіскальна ефективність податку з доходів фізичних осіб, зібравши при цьому показники з минулих років сьогодні, що характеризують фіскальну ефективність ПДФО як в Рівному так і в Україні в цілому. А також проаналізували ПДФО в Україні та інших країнах, зокрема цікавою є практика справляння податку в Китайській Народній Республіці. Держава надає право податковим агентам компенсувати витрати на забезпечення сплати податку в розмірі 2% від суми утриманого податку. По темі «Управління податковим боргом» розкрили поняття та виникнення податкового боргу, використовуючи різні джерела інформації, та дійшли до висновку , що в Податковому кодексі повинно бути чітко сформоване поняття «процедура погашення податкового боргу». Також підсумовуючи попередньо викладене, можна дійти висновку що учасники конференції добре підготували зробили логічні, ґрунтовні відповідно до змісту та обсягу дослідження висновки.

2012_11_28_Konferenciya 2012_11_28_Konferenciya1
2012_11_28_Konferenciya2

28.11.12р. - Ярмарка професій.

Кожен з нас думає про те, ким він бачить себе у подальшому житті. Ми – студенти економічного відділення РКЕБ, вже зробили свій вибір. З кожним заняттям студенти дізнаються все більше інформації, яка необхідна і цікава. Але більше про те, що являють собою професії кожного спрямування ми дізналися на заході проведеному студентською молоддю «Ярмарок професій».

Проведенню ярмарку передувала велика підготовча робота, зокрема з боку студентів груп ФК – 19 і ФК – 21, які презентували дані види професій: страховик, податківець, працівник Пенсійного фонду, працівник банку, казначея.

Метою проведення «Ярмарки професій» було допомогти студентами надати широку інформацію про професії та спеціальності, якими вони навчаються.

Задоволеними залишилися всі, а отже є надія, що юнаки та дівчата обравши професію до душі знайдуть свій шлях у житті.

2012_11_27_Yarmar_Profes 2012_11_27_Yarmar_Profes1
2012_11_27_Yarmar_Profes2 2012_11_27_Yarmar_Profes3
2012_11_27_Yarmar_Profes4

29.11.12р. - Конкурс розумних та кмітливих.

Змагання проводились між трьома групами: ФК-13, ФК-15, ФК-17. Учасники виявили свою дотепність і акторські здібності.

Спочатку кожна група представила свою команду. Вони показували презентації та смішні відеоролики і фотографії про кожного учасника команди. Далі учасники показали бачення своєї майбутньої професії: група ФК-15 продемонстрували, якими якостями повинен володіти справжній фінансист, група ФК-13 - яким він не має бути, а група ФК-17 показала трудові будні фінансиста.

Після цього була розминка, у якій конкурсанти дотепно відповідали на поставлені питання, що стосувалися фінансів та банківської справи.

Домашнім завданням кожної команди було підготувати сценку. Зал активно підтримував оплесками кожен виступ. На завершення від кожної групи був музичний номер.

До складу журі входили члени адміністрації та викладачі коледжу. Вони підбили підсумки та оголосили переможця веселих та кмітливих фінансистів. Перше місце здобула команда групи ФК-13 «Фінансові агенти», а друге місце поділили між собою команди групи ФК-15 «Вищий клас» та групи ФК-17 «Золотий запас».

Загалом усі глядачі та учасники залишились задоволеними від проведення КВК і отримали безліч позитивних емоцій.

2012_11_29_KVN1 2012_11_29_KVN3
2012_11_29_KVN5
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора137
mod_vvisit_counterНа цьому тижні40
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3103
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього534651

Сьогодні: 2019-05-20 08:09

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.