PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

     04 Березня 2013 р.

    2013_03_05_Vidkr_urok3З 04.03. по 11.03.2013р. був проведений тиждень циклової комісії «Інформатики та комп'ютерної техніки», під час якого відбулися наступні заходи:

    04.03.2013р. Виставка профорієнтаційних буклетів

    На виставці було продемонстровано велику кількість виготовлених за допомогою комп'ютерної техніки профорієнтаційних буклетів. Дана виставка є своєрідним підсумком засвоєння знань, та показ вмінь студентів занять з Інформатики та комп'ютерної техніки. 

2013_03_04_Vistavka_Bukletiv1 2013_03_04_Vistavka_Bukletiv


    05.03.2013р. Спільне показове заняття викладачів РКЕБ та НУВГП із інформатики і комп’ютерної техніки, математики та обліку і аналізу ЗЕД : ”Бухгалтерський фінансовий облік і звітність в умовах ринку. Організація та методологія ведення звітності в ЗЕД, її використання для контролю та аналізу господарської діяльності. Статистичні та фінансові функції. Складні відсотки. Елементи теорії ймовірностей”.

   

   5 березня 2013 року на базі Рівненського коледжу економіки та бізнесу в межах проекту „Наступність освіти. Перспективи розвитку”, започаткованого ДВНЗ „Рівненський коледж економіки та бізнесу”, Національним університетом водного господарства та природокористування і приватним вищим навчальним закладом „Міжнародний економіко-гуманітарний університетом імені акад. С.Дем’янчука”, відбулося спільне  показове заняття НУВГП та РКЕБ на тему „Бухгалтерський фінансовий облік і звітність в умовах ринку. Організація та методологія ведення звітності в ЗЕД, її використання для контролю та аналізу господарської діяльності”. Відвідали заняття та познайомилися з власною оригінальною методикою викладачів начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Таргонський Григорій Миколайович, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Андрєєва Майя Миколаївна.

Заняття було своєрідним підсумком, на якому студенти випускного курсу спеціальностей 5.03050901 „Бухгалтерський облік” на основі знань, здобутих протягом трьох років, продемонстрували свою вправність під час розв`язання наскрізних завдань, ефективність навичок та вмінь, отриманих у стінах коледжу.

   Заняття проходило у формі змагання між творчими лабораторіями студентів, які відпрацьовували завдання на основі даних та документів реального діючого підприємства у сфері зовнішньоекономічної діяльності і складалося з ряду модулів, зокрема:

  1)  математичний блок представляли Єфімчук Сергій Олександрович – викладач вищої категорії РКЕБ; Антоневич Ольга Йосипівна – викладач вищої категорії Рівненського  коледжу економіки та бізнесу;

  2)  блок інформатики та інформаційних систем - Василів В.Б., к.т.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП; Антоневич Ю. А., викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії з інформатики та комп’ютерної техніки РКЕБ;

  3) обліково-економічний блок – Михасюк Катерина Володимирівна, викладач вищої категорії, заступник директора з навчально-виробничої роботи РКЕБ; Юрчик Г.М.,  к.е.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП; Рощик І.А., к.е.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП.

   Про загальну концепцію розвитку економічної освіти в Україні і за кордоном, їх роль у сьогоденні, а також основні аспекти впровадження Болонської системи розказала завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП, доктор економічних наук, професор Безтелесна Людмила Іванівна, яка мотивувала студентів до здобуття повної вищої освіти та якісних знань, умінь і навичок.

  Окорський В. П., к.т.н., доцент, декан факультету менеджменту НУВГП відзначив, що своєрідним підсумком заняття стала презентація бізнес-проектів студентів, які заслуговують на увагу фахівців.

   Слід також наголосити на значному внеску в підготовку заняття Мельника Леоніда Васильовича, к.е.н., доцента, декана факультету економіки і підприємництва НУВГП, який разом із викладачами РКЕБ започатковував цей проект.

   Підбиваючи підсумок заняття, Романчук Василь Прокопович, к.п.н., директор  РКЕБ подякував усім за плідну роботу та відзначив високий рівень підготовки студентів.

   Левицька Світлана Олексіївна – д.е.н., професор, перший проректор НУВГП, голова постійної комісії Рівненської обласної ради  з питань науки, освіти, культури і духовності наголосила, що у досвіді роботи викладачів простежується комплексний підхід та системність у викладенні матеріалу, інноваційний підхід до формування у майбутніх фахівців професійних вмінь та навичок, власного світогляду та економічних реалій сучасності, створення підґрунтя в розумінні закономірностей економічного процесу, тому цей досвід заслуговує на вивчення та впровадження в освітянську діяльність.

2013_03_05_Vidkr_urok2 2013_03_05_Vidkr_urok
2013_03_05_Vidkr_urok1 2013_03_05_Vidkr_urok3


06.03.2013р. Профорієнтаційний відкритий захід для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл м.Рівне «Наступність освіти. Перспективи розвитку»

    6 березня 2013 року за сприяння директора Державного вищого навчального закладу „Рівненський коледж економіки та бізнесу”  Романчука Василя Прокоповича та начальника управління освіти   виконавчого комітету Рівненської міської ради Харковця Василя Степановича, з ініціативи творчої групи викладачів ДВНЗ РКЕБ і головного спеціаліста управління освіти і науки виконавчого комітету Рівненської міської ради Мацевича Всеволода Дмитровича відбувся профорієнтаційний захід для учнів дев`ятих класів загальноосвітніх шкіл міста Рівного.

   Із метою реалізації освітянського проекту „Наступність освіти. Перспективи розвитку” у стінах коледжу учням було презентовано основні спеціальності коледжу, за якими здійснюється підготовка молодших спеціалістів. Викладачі коледжу Михасюк К. В., Погодіна Н.В., Шпортько Л.В., Антоневич Ю.А., Козлинець О.Ю., Єфімчук С.О., Антоневич О.Й., Назаров А.Л., Дідковський А.Л. підготували змістовну творчу  програму, яка дала змогу учням шкіл побачити процес навчання у закладі очима їх однолітків – студентів цього закладу, познайомитися з основними аспектами підготовки молодших спеціалістів та перспективами працевлаштування за обраною професією.

   Захід відбувся в межах проведення тижня інформатики та комп’ютерної техніки і тому був насичений використанням  великої кількості мультимедійних презентацій, відеозображень тощо. Також  учні познайомилися з основними принципами роботи банкоматів, цікавою інформацією щодо функціонування банківських установ.

   Про подальші можливості здобуття повної вищої освіти після закінчення Рівненського коледжу економіки та бізнесу розповіла разом із представниками студентської молоді університету Рощик І.А., к.е.н., доцент кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП.

   Сподіваємося, що і в майбутньому буде реалізовано ще багато актуальних та високоефективних інноваційних спільних проектів навчального закладу для підвищення ефективності та якості навчальної, виховної та виробничої роботи коледжу, адаптованих до сьогодення.

2013_03_06_Proforitntac2 2013_03_06_Proforitntac
2013_03_06_Proforitntac3 2013_03_06_Proforitntac4


07.03.2013р. І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Вітаємо студентів Рівненського коледжу економіки та бізнесу з перемогою у І етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп'ютерної техніки.

За результатами олімпіади І місце посіла студентка групи ТО-7 Усик Ольга, ІІ місце – студентка групи ТО-7 Мішина Зоя, ІІІ місце - студент групи ТК-33 Маринич Андрій.

2013_03_07_Olimp 2013_03_07_Olimp2
2013_03_07_Olimp3 2013_03_07_Olimp4


11.03.2013р. Заняття-екскурсія: «Комп’ютерні мережі. Класифікація та функціонування» (екскурсія на виробництво Торгово-сервісний центр "TERRA").

Для студентів спеціальності «Виробництво харчової продукції» групи ВХПС-3 РКЕБ відбулось заняття-екскурсія до торгово-сервісного центру «Terra», яку провели працівники даного торгового закладу.

Було охарактеризовано головні напрямки діяльності торгово-сервісного центру, а саме продаж, у широкому асортименті, комп'ютерної техніки та комплектуючих, сумісних та оригінальних витратних матеріалів до друкуючих пристроїв, представники розповіли про спектр послуг по ремонту комп'ютерної техніки, друкуючих пристроїв, заправці та відновленню струменевих та лазерних картриджів. 

Відповідаючи на питання студентів, було дано характеристику комп’ютерним мережам, а саме більш детально про зону WI-FI, яка встановлена в магазині.

Студенти поділилися враженнями про можливість використання новітніх інформаційних технологій та програмного забезпечення у їхній майбутній діяльності та формуванні позитивного іміджу представника РКЕБ, для підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу коледжу.

 

2013_03_11_Ekskursiya1 2013_03_11_Ekskursiya

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні82
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2538
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5601
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537149

Сьогодні: 2019-05-24 18:18

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.