PDF Печать E-mail
Polosa_Podii

        15 Березня 2013 р.

     З 11.03. по 15.03.2013р. був проведений тиждень циклової комісії «Гуманітарних та соціально-економічних дисциплін», під час якого відбулися наступні заходи:  

    

     11.03.2013р. Весна починається з Шевченка.

     

   Саме такими словами в нашому навчальному закладі розпочалося вшанування пам’яті геніального сина українського народу Т.Г.Шевченка. Для студентів проведена цікава інформ-хвилинка та відбулась виставка студентських стінгазет на Шевченківську тематику.

Організаторами заходу стали викладач Печенюк С.М. та педагог-організатор Гаврилюк А.О.

       

2013_03_11_Shevch_Vesna1 2013_03_11_Shevch_Vesna

     "Прянощі до нашого столу"

Цей день розпочався, як і завжди, однак завершення його виявилося приємним. До нас у коледж завітав випускник групи ГПІ Забужко Василь Олександрович, власник фірми «Ямуна», яка пропонує великий асортимент найрізноманітніших спецій.

На цій зустрічі ми мали нагоду поглибити знання про види, походження і застосування спецій, їх користь для людського організму, змогли побачити і посмакувати такі спеції, як чорна сіль, куркума, асафетида, різні види перцю.

На завершення зустрічі усі присутні отримали невеликі подарунки - спеції від фірми «Ямуна», а також рецепт приготування смачного коктейлю. Пропонуємо його вам.

Інгредієнти: молоко, банани, шоколад, кориця (мелена).

Спосіб приготування: довести до кипіння молоко, вкинути одну чайну ложку кориці. Повторно довести до кипіння. Нарізати в склянку тонкими скибочками банан і залити молоком. Добре перемішати і посипати тертим шоколадом. Смачного!

2013_03_11_Pryanochi 2013_03_11_Pryanochi1
2013_03_11_Pryanochi2

    12.03.2013р. Відкрите заняття з української літератури «Володимир Сосюра. Життєвий і творчий шлях поета-лірика»

Буває, поетами стають. Володимир Миколайович Сосюра народився ним. Усіх нас чарує його доступність – як у поезії, так і в житті. Ліричнішого й вразливішого поета, мабуть, немає. Йому боліло все: не тільки горе людське, а й убита бурею пташина, зламана на дереві гілка, поникла від спеки стеблинка.

Володимир Сосюра – глибоко-бентежний березень і замріяно прозорий вересень української поезії. Як не можна уявити весни без березневої безпосередності, а осені від вересневої щедрості, так не можна уявити нашої поезії без Володимира Сосюри.

Саме ознайомленню з життєвим шляхом поета, вивченню поетичної творчості і дослідженню явища двоїстості української людини в умовах тоталітарного сталінського режиму, присвячене показове заняття з української літератури на тему: «Два Володьки» і заборонена Любов» (за творчістю Володимира Сосюри), яке провела в рамках Шевченківського життя викладач Альошка Г.М.

Володимир Сосюра – поет Шевченківського кореня. Його патріотичний вірш «Любіть Україну!», як своєрідний національний гімн, пройшовся по всіх серцях і душах української молоді. Поезія звучить як послання. Поет звертається до всіх і до кожного зокрема. Чиста і ясна, мов сонце, Сосюрина поезія живе і волає до наших сердець: «Любіть Україну!».


2013_03_12_Sosura_Alyoshka1 2013_03_12_Sosura_Alyoshka

    13.03.2013р. Студентська наукова історико-літературна конференція «ХХ вік не просто пережити…» (20-30-ті роки ХХ століття: велич і трагедія)

Майбутнє науки – в наших руках

13 березня в коледжі відбудеться студентська наукова історико-літературна конференція на тему «ХХ вік не просто пережити… (20-30-і роки ХХ століття: велич і трагедія)».

Ініціаторами проведення заходу стали методист коледжу Погодіна Н.В. та викладачі Артемюк В.П. і Вербило Т.В.

У конференції взяли участь студенти других курсів економічного та товарознавчо-технологічного відділення: Озимюк Вікторія, Біла Галина, Липус Ірина, Зубрович Тетяна, (гр. ВК-19), Полюхович Тетяна (гр.ВХП-11), Усик Ольга, Веремчук Тетяна, Мішина Зоя, Опанасюк Олена ( гр.ТО-7), Гавазюк Андрій (гр. БУХ-57).

Учасники конференції продемонстрували присутнім грунтовні результати здійснення ними науково-дослідницької роботи. Кожен виступ супроводжувався яскравою відеопрезентацією.

2013_03_13_Konfer_Artemuk_Verbilo 2013_03_13_Konfer_Artemuk_Verbilo1
2013_03_13_Konfer_Artemuk_Verbilo2

     14.03.2013р. «Театральне рандеву» (літературно-музична композиція)

14 березня, у четвер, вактовій залі відбулася літературно-музична композиція «Театральне рандеву».

Глядачі мали можливість зануритися у світ театру з часів Античного періоду до сучасності. Вони здійснили віртуальну мандрівку країнами Греції, Стародавньої Англії, сучасної Америки, Франції, Індії, Японії, Китаю та України.

Показали тонкощі та різнобарв’я театрів світу Муза комедії Талія (Струкевич Катерина), Муза трагедії - Мельпомена (Защук Тамара) і Муза танцю Терпсіхора (Потапчук Ярослава).  

Студенти-актори вдало перевтілились на сцені в образи Ромео (Гаврилюк Ілля) і Джульєтти (Музичук Ельвіра). Презентуючи театр абсурду, інсценізували п’єсу Ежена Йонеско «Носороги» Приймак Івана (Жан), Яковець Петро(Беранже), Надозірний Ігор (Логік), Мельничук Богдан (Літній добродій). Світ «Рамаяни» допомогли нам уявити Радха (Сачук Віталія), Вішакха (Ковальчук Іра), Лаліта (Вольська Юлія), Крішна (Надозірний Ігор), Баларама (Гребінник Андрій), Мадхумангал (Яковець Петро) за допомогою індійських танців та пісень.

Уривок із комедії «Мина Мазайло» був представлений студентами групи ФК-25 Мельник Анастасією (Уля), Федорук Ганною (Баронова-Козино), Кондратюком Максимом (Мина) і Мариничем Андрієм, гр.ТК-33 в ролі Мокія.

Яскравості заходу надавали тематичні костюми, відеоряд та музичний супровід. Усі присутні на дійстві дізналися про особливості театру Діонісія; склад японського Кабукі; грим Китайської опери; походження назви та найвідоміші мюзикли Бродвею; процес створення вистави театру тіней; хто є народним улюбленцем лялькових театрів; про зародження української шкільної драми та побудову вертепу.

Висловлюємо подяку фотографу Мулик Ірині та учасникам – студентам груп ФК-23 та ФК-25.

Театральне рандеву підготували викладачі Гонтар В.Є., Мельниченко С.А., Мокрій О.М.

2013_03_14_Teatralne_randevu 2013_03_14_Teatralne_randevu1
2013_03_14_Teatralne_randevu2 2013_03_14_Teatralne_randevu3

   15.03.2013р. Засідання літературно-релаксоційної кав’ярні «Літрел». «Малишкові стежина, слово про матір, сила духу Прометея» (літературно-музична композиція)

«Він просто мало жив. Повір мені…»

Фрагментом відео та піснею «Стежина», на слова А. Малишка, музику Платона Майбороди зустріла відвідувачів літературно-релаксаційна кав’ярня «Літрел». Саме в ній відбулась літературно-музична композиція до 100-річчя від дня народження А.С.Малишка, українського поета-лірика, поета-пісняра, творами якого захоплювалися у XX ст., захоплюються і в XXIст.; митця, який через все життя у душі проніс шевченківський образ матері та Прометея. Гості свята отримали нагоду вкотре почути нетлінні пісні на слова Малишка, які вже давно перейшли в статус «народних», у виконанні викладачів коледжу К.В. Лук’янової, С.А. Мельниченко, В.М. Шапірко. Вірші, в яких Малишко відтворив своє ставлення до матері, прозвучали у виконанні студентів коледжу Колодича Д., Власюка І., Манчука І., а ставлення автора до ліричної героїні вміло передали викладачі Гаврилюк А.О., Печенюк С.М., Петрук К.В., Ойцюсь А.М.

Талант Малишка найпотужніше зазвучав у роки війни. Інсценізацію класичого уривка п’єси «Прометей» відтворили викладач Погодіна Н.В., студенти групи ФК-23, Корольчук Давид та Приймак Іван.

У «Київському вальсі» закружляли Римар І., Абдуллаєв А., Власюк І., Мельник А. Ознайомили з життєвими сторінками А. Малишка ведучі заходу – викладачі Гонтар В.Є. та Бойчук С.В., а підготували цей березневий подарунок присутнім методист коледжу Погодіна Н.В. та психолог Козлинець О.Ю.


2013_03_15_Litrel 2013_03_15_Litrel1
2013_03_15_Litrel2 2013_03_15_Litrel5
2013_03_15_Litrel3 2013_03_15_Litrel4
2013_03_15_Litrel6 2013_03_15_Litrel7
2013_03_15_Litrel8


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 10:00

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.