PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

        12 Березня 2013 р.

Opanasik_Gurnal

Вчителько моя...

Щоразу, коли лунає «Пісня про вчительку» А. Малишка і П. Майбороди, в пам’яті людей старшого покоління зринає схилена над купкою зошитів постать, втомлене і таке рідне обличчя…

         Минає час, змінюються акценти. Іншими стали учні і вчителі. З екранів телевізорів зник позитивний образ педагога. Натомість з’явився інший - непривабливий об’єкт насмішок та образ з боку учнів та їх батьків. Такий собі герой сатиричного твору.

       Нехай замисляться над цими рядками нинішні й майбутні письменники, сценаристи, режисери. А я спробую розповісти про сучасну Вчительку, що заслуговує найглибшої поваги й наслідування. Це - заступник директора з гуманітарної освіти і виховання ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу" викладач-методист, відмінник освіти України Опанасик Алла Василівна.

 Свій трудовий шлях Алла Василівна розпочала як керівник гуртка Рівненського палацу дітей та молоді (випускницею якого, до речі, є сама). Після закінчення з відзнакою Рівненського педагогічного інституту була прийнята на посаду викладача коледжу. Через кілька років її організаторські здібності, вміння працювати з колегами та студентами належним чином були оцінені й відзначені: Аллу Василівну призначено на посаду заступника директора коледжу. На цій посаді вона вже десять років.

 Така вже місія у членів адміністрації коледжу: бути вчителем не лише для студентів, а й учителем учителів. А досягти цього можна лише своїм прикладом, завоювавши авторитет і повагу у колективі викладачів та співробітників коледжу

 Всі, хто знає Аллу Василівну погодяться зі мною, що вона – особистість яскрава, неординарна, харизматична. І граней цієї особистості надзвичайно багато.

 Індивідуальний підхід до кожного студента – ось один із головних прийомів у роботі із студентами. У вихованні немає застарілих форм та штампів, завжди має бути пошук нового. Звідси – ефективність і результативність виховної роботи в коледжі. А головними орієнтирами є відродження духовності та патріотичне виховання молоді незалежної України.

 Визначальні риси Алли Василівни – енергійність, ініціативність і творчий підхід до справи. Креативна натура заступник директора так і виграє різноманітними ідеями. Безліч проектів, а за ними ім'я їх організатора й натхненника – Опанасик Алли Василівни. Усі заходи в коледжі (без винятку!) відзначаються оригінальністю форм, свіжістю змісту. А ще – містять величезний позитивний заряд як для глядачів, так і для учасників. А це, погодьтеся, надзвичайно важливо, бо допомагає створити такий мікроклімат у колективі коледжу, коли хочеться навчатися, працювати і творити. Крім того, за участі Алли Василівни в коледжі виробився свій особливий стиль поведінки, одягу, а також манера спілкування викладачів і студентів.

 Знаходить час заступник директора і для плідної наукової роботи. Закінчила аспірантуру і є автором багатьох статей з питань педагогіки та виховання, які надруковані в провідних наукових виданнях України. Аллі Василівні присвоєно звання "Викладач-методист", її нагороджено нагрудним знаком "Відмінник освіти України".

Отож коли вам захочеться зустрітися із заступником директора з гуманітарної освіти і виховання ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу" Опанасик Аллою Василівною, то ви відшукаєте її там, де в коледжі відбувається щось дуже цікаве: науково-практична конференція, виховний захід, відкрите заняття, підготовка до свята. Проста, щира, принципова Алла Василівна любить свою роботу, і через те кожна справа, яку вона розпочинає, націлена на успіх.

 

         Т. Вербило, редактор газети "Наш коледж" ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу",

член Національної спілки журналістів України.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 10:00

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.