PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

       16Травня 2013 р.

Mistectvo_spoglyadati_sebe

«Мистецтво споглядання себе»

 

Днями у мистецькій залі Рівненської обласної бібліотеки для молоді студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу (група ФК-23) спробували себе в ролі акторів в імпровізованій  виставі «Мистецтво споглядання себе» за методикою форум-театру.

Під час вистави творча група юнаків та дівчат навчилися активно вирішувати своїх внутрішніх та соціальних конфліктів, разом з координатором із антикризових програм Центру підтримки громадських ініціатив «Чайка» Тетяною Бєлковською, психологом Тамарою Боговід, юристом Тетяною Мельник.


Методика форум-театру –  одна  з найновітніших методик інтерактивної соціальної роботи в Україні, спрямованої на формування правової культури різних прошарків суспільства, зокрема, молоді на шляху до створення демократичних засад в українському суспільстві. Її сутність – це пошук шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної ситуації в рамках запропонованої вистави спільно з учасниками й учасницями та глядачами.

На початку заходу ведучі запропонували учасникам ігри та вправи на розкутість перед постановкою вистави. Студенти спробували себе в різноманітних етюдних образах («слона», «тостера», «яблука», «груші», «вишні»), отримавши при цьому масу задоволення.

Всі учасники висловили свої емоційно-позитивні міркування  щодо участі в незвичному психологічно-правовому тренінгу, який навчив їх не бути байдужими один до одного, дізнатися, до чого власне кожен із них прагне в певних кризових ситуаціях та відкрив шляхи вирішення конфліктів без приниження кожної із сторін.

Mistectvo_spoglyadati_sebe1


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні132
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні132
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3626
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542204

Сьогодні: 2019-06-17 16:38

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.