PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  26 вересня 2013р. 

RKEB_fect

Алло, ми шукаємо таланти! video

Світське життя коледжу багате та насичене, тому не дивно, що зовсім нещодавно в Рівненському коледжі економіки та бізнесу «відгримів» щорічний конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!». Завдяки підтримці адміністрації, вдалося створити новий проект – «РКЕБ–Fest», який заграв новими барвами і викликав небачений ажіотаж. Його не обговорював лише лінивий, але в коледжі таких немає!

Успіху сприяв промо-ролік фестивалю, який натякав на те, що відбуватиметься на сцені. Але звичайно вагомішою причиною успіху стали самі студенти, учасники конкурсу, які з великим задоволенням готувалися до виступу, дарували позитивні емоції, та надихали творити проект.

Десять груп нового набору коледжу та їх класні керівники взяли участь у фестивалі. Журі коледжу було об’єктивним. До нього входили почесний президент фестивалю Василь Прокопович Романчук та голова журі – Алла Василівна Опанасик; Гусевик Святослав Олександрович, Михасюк Катерина Володимирівна, Свіріліна Валентина Вадимівна, Кирилюк Микола Григорович, Погодіна Наталія Віталіївна, Колодич Юлія Миколаївна, В’юн Марина Іванівна і Мельниченко Світлана Анатоліївна, які ретельно стежили за концертною програмою, адже тепер саме у їх руках була доля майбутніх переможців.

А вибирати було з чого! Це й емоційні вокальні номери, ліричний спів, танцювальні романтичні композиції та навіть бойові виступи, батли, гумористичні стеми та КВК.

А що вже говорити про ведучих – яскравих та дотепних Олену Вікторівну Радчук та Андрія Миколайовича Ойцюся, які жартували, оголошували, хвилювалися, танцювали і просто «запалювали» зал. Заключним і водночас кульмінаційним моментом став гімн фестивалю, який звучав радісно та піднесено на вустах не лише конкурсантів, але й усіх присутніх. Одним словом, «РКЕБ – Fest» пройшов на високому рівні!

Світське життя триває і попереду ще буде багато цікавого та нового, тому що РКЕБ – завжди у творчому пошуку, а таланти які живуть у ньому – не гаснуть.

P.S. Конкурс підготували та провели:

Радчук Олена Вікторівна – класний керівник гр. ВХПС-3;

Ойцюсь Андрій Миколайович - класний керівник гр. ТО-9

Гаврилюк Анна Олександрівна – педагог-організатор

Назаров Андрій Леонідович – комп’ютерна верстка

Шапірко Віктор Миколайович – музичний керівник

Координатор проекту – Опанасик Алла Василівна

   Педагог-організатор Гаврилюк А.О.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні75
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні75
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3364
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541942

Сьогодні: 2019-06-16 10:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.