PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  10 грудня 2013р.video

        2013_12_10_Basovec_Den_karmanich_mistaДень із керманичами міста

На день відклали конспекти та долучились до управлінської роботи. Студенти різних вишів Рівного на власні очі побачили із середини роботу місцевої влади та її управлінь, долучившись до акції "День із керманичами міста".

       48 студентів з 6 вищих начальних закладів міста подали свої анкети на участь в акції "День із керманичами міста". Проте, провести робочий день разом із міським головою, його заступниками та начальниками управлінь пощастило лише половині з них. Адже відбирали претендентів за результатами співбесіди.


  Цьогоріч стажування пройшла і студентка внз І-ІІ рівня акредитації, що було заборонено умовами конкурсу. Та проявивши ініціативність, бажання та наполегливість і прийшовши на співбесіду, журі не змогло відмовити їй у демонстрації активності. Студентка 4 курсу "Рівненського коледжу економіки та бізнесу" спеціальності «Туристичне обслуговування» Ірина Басовець потрапила на стажування до начальника "Управління культури і туризму" Марченка Валерія Віталійовича. Спостерігаючи за його роботою, дівчина на власні очі побачила, що керувати культурою та туризмом, які насправді розвинені в місті, - справа не з легких.

Іра Басовець, студентка РКЕБ:

- День був дуже напружений, дуже активний, я б навіть сказала емоційний. Ми зустрічалися і з жителями Рівного, і з керівниками, заступниками різних управлінь міста та вирішували важливі питання. Розмовляли стосовно організації щорічного конкурсу "Бурштинові нотки", Нового року, Різдва, концертів та різних культурно-масових заходів Рівного.

І. Басовець - голова студентської ради 
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 09:59

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.