PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  30 січня 2014р.

   Виховна година з нагоди 70-ї річниці визволення міста Рівне від фашистських загарбників

30 січня 2014р. у читальному залі бібліотеки коледжу зібралися студенти груп ВХП-12 і ВХП-19 на виховну годину з нагоди 70-ї річниці визволення міста Рівне від фашистських загарбників.

На цікаву і змістовну зустріч було запрошено голову Рівненської обласної громадської ради Кур’яника І.М., який висвітлив історію звільнення нашого міста від німецьких загарбників та повоєнні роки його відбудови. Про перебіг цих подій присутні дізнались із документального фільму «Пам’ятаємо визволений край…»

Захід був пронизаний духом перемоги нашого народу над фашистськими загарбниками. Закінчилась виховна година презентацією книжкової виставки «У пам’яті, свідомості і серці», де використані книги, матеріали, серед яких копії документів, фото, картини.

Аби додати історичного звукового антуражу, захід супроводжувався записом голосу диктора Юрія Левитана про звільнення Рівного.

Також було зачитано уривки зі спогадів заступника командира 524 стрілецького полку Парфирія Данилова, воїни якого 2 лютого 1944 року першими увійшли до центру Рівного.

Захід організувала і провела зав. бібліотекою Хома Є.С.

 
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2
mod_vvisit_counterВчора151
mod_vvisit_counterНа цьому тижні827
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1217
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2359
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5225
mod_vvisit_counterВсього505171

Сьогодні: 2018-12-14 00:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.