PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  07 березня 2014р.

  2014_03_03_Olimpada2 З 03.03. по 07.03.2014р. був проведений тиждень циклової комісії інформатики і комп'ютерної техніки.

    3.03.2014р. відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ. Участь приймали студенти ІІ курсу РКЕБ.

Вітаємо призерів олімпіади:

І місце - Шельчук Михайло (гр. ТК-58);     ІІ місце - Кондратюк Максим (гр. ФК-25);

ІІІ місце - Величко Надія (гр. БУХ-42) та Макарчук Андрій (гр. БУХ-55).

Бажаємо подальших успіхів!

2014_03_03_Olimpada

2014_03_03_Olimpada1

2014_03_03_Olimpada3


4.03.2014р. студенти І-ІІІ курсів РКЕБ взяли участь у І Міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, математичного моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів», яка відбулася в Рівненському державному гуманітарному університеті. Разом зі студентами РДГУ студенти нашого коледжу продемонстрували свою професійну компетентність, виступивши із доповідями. За результатами проведеної конференції опублікований збірник тез. У ньому поміщено такі доповіді:

 1. Аналіз навчальних комп’ютерних програм зі стереометрії (Мельник Анастасія, групи ФК-25);
 2. Математичне моделювання фінансово-господарських процесів (Власюк Іван, гр. ФК-21);
 3. Програма GRAN. Основні можливості та використання у підготовці фахівців економічного профілю (Михалюк Лія, гр. БУХ-57; Мельничук Роман, гр. ФК-27);
 4. Валютне регулювання і валютний контроль як інструменти стабілізації валютної політики України (Левчук Анна - студентка ІІ курсу групи БУХ-55);
 5. Моделювання виробничих процесів за допомогою 3D графіки (Мельник Тарас, Тимощук Анастасія, гр. ТК-33);
 6. До питання документального забезпечення експортно-імпортних операцій та їх автоматизація (Романчук Яна, гр. БУХ-53);
 7. Експорт товарів: «підводне каміння» оподаткування (Шульгун Анна, гр. БУХ-53);
 8. Статистичний та господарський аналіз облікових процесів за допомогою табличного процесора Excel (Дівик Роман, Мацюк Сергій, гр. БУХ-55);
 9. Переваги та недоліки плаваючого курсу долара (Яковець Петро, Потапчук Ярослава, гр.ФК-23);
 10. Перспективи використання комп’ютерних правових систем (Макарчук Андрій, гр.БУХ-55);
 11. Автоматизована інформаційна система керування бюджетним відділом Головного фінансового управління області (Дівик Роман, Мацюк Сергій, гр. БУХ-55).

5.03.2014р. викладачі Антоневич Ю.А. та Артемюк В.П. провели показове інтегроване заняття з інформатики та всесвітньої історії з теми «Робота з таблицями і зображеннями в текстових документах. СРСР у 30-х рр. Тоталітарний характер сталінського режиму».

Професія викладача вимагає особливої чутливості до постійно поновлюваних тенденцій суспільного буття, здатності до адекватного сприйняття, потреб суспільства і відповідного коригування своєї роботи. Особливу значущість має ця здатність за постіндустріальної, інформаційної доби, яка потребує багатьох принципово відмінних від попередніх навичок, умінь, і відповідного нестандартного мислення. Тому проведення занять які максимально наближають студента до сьогодення, дозволяють оцінити виклики сучасного суспільства опираючись на минуле, зробити правильні висновки на основі документів та фактів, не повторювати помилок державотворення СРСР.

Заняття було своєрідним підсумком, на якому студенти на основі знань здобутих раніше, продемонстрували свою вправність при розв`язанні наскрізних завдань, ефективність навичок та вмінь отриманих в стінах коледжу.

Відвідали заняття та познайомились з оригінальною власною методикою Антоневича Ю.А. та Артемюка В.П. більше 25 викладачів коледжу, які високо оцінили професіоналізм та інновації у сфері викладання продемонстровані на занятті.  

 
2014_03_05_Vidkr_urok 2014_03_05_Vidkr_urok1
2014_03_05_Vidkr_urok2

Сьогодні освітня галузь перебуває серед сфер активного упровадження відеоконференцзв’язку. Системи відеоконференцій під час практичного навчання є вигідним засобом спілкування для навчальних закладів, оскільки дозволяють своєчасно обмінюватись необхідною інформацією, повноцінно спілкуватися у зручний час, поєднувати навчання з виконанням робочих обов’язків. 5.03.2014р. в коледжі відбувся науково-практичний семінар «Інформаційно-комунікаційні засоби навчання». На захід було запрошено канд.пед. наук, викладача ПВНЗ МЕГУ доц. Лотюка Ю.Г. На семінарі розглянуто один з існуючих і перспективних інструментів системи дистанційного практичного навчання – відеоконференцію, її типи, технічні засоби і програмне забезпечення, особливості й вимоги до каналів зв'язку під час проходження практики. Лотюк Ю.Г. продемонстрував обмін інформацією через поштові скриньки та зв'язок у системі «Skype» через мережу Інтернет.

   На семінарі були висвітлені основні питання:

1. Текстове спілкування через електронну пошту Of line.

2. Передача даних через електронну пошту.

3. Передача великих обсягів.

4. Текстове спілкування On line.

5. Голосове та відео спілкування:

інтернеттелебачення,

відеоконференція.

6. Мультимедійні курси.

2014_03_06_Naukov_seminar 2014_03_06_Naukov_seminar1
2014_03_06_Naukov_seminar2

   6.03.2014р. в навчальному закладі відбувся конкурс стінгазет на тему «Світ інформаційно-комунікаційних технологій». Було продемонстровано стінгазети, виготовлені за допомогою комп'ютерної техніки. Це стало своєрідним підсумком засвоєння знань та показ вмінь студентів з інформатики та комп'ютерної техніки.

2014_03_05_Stin_gazeti 2014_03_05_Stin_gazeti1

 

7.03.2014р. для студентів групи ТК-35 спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» відбулося заняття-екскурсія до торгово-сервісного центру «Terra», яке провели працівники цього торговельного закладу.

Під час екскурсії дано характеристику комп’ютерним мережам. Студенти поділилися враженнями про можливість використання новітніх інформаційних технологій та програмного забезпечення у своїй майбутній діяльності, формування позитивного іміджу представника РКЕБ, підвищення ефективності та якості навчально-виховного процесу в коледжі.

Екскурсовод розповів про методи формування прайс–листа з поділом категорій товарів по листах Excel–файла, які використовуються у ТЦ «Terra», та його можливості, а саме: розподіл категорій товарів за окремими листами (передбачений будь-який рівень вкладеності, можливість генерації вибірково, по розділах); можливість не включати окремі категорії та розділи до прайс-листа; сортування; вказівка контактних даних магазину та дати створення прас-листа.

2014_03_07_Ekskursiya1 2014_03_07_Ekskursiya
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні222
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні743
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5806
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544384

Сьогодні: 2019-06-26 23:59

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.