PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

 21 березня 2014р.

   2014_03_17_Vistavka_gazetЗ 17 по 21 березня 2014 р. в Рівненському коледжі економіки та бізнесу пройшов тиждень циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін.

Щодня було заплановано і проведено ряд заходів.

    У понеділок 17 березня в холі коледжу була представлена виставка–конкурс предметних газет «Роль українців у розвитку природничих наук». На виставці були представлені газети: «Фізика і ми», «Математика і ми», «Біологія і ми», «Хімія і ми», «Захист Вітчизни і ми», «Астрономія і ми», а також спортивний вісник.

Під час ознайомлення з газетами, студенти мали можливість дізнатись про досягнення українських вчених у розвитку наук, зокрема: Георгія Шарпака та його винахід «камера Шарпака», математика Миколу Вороного, видатного спортсмена Сергія Бубку, який за феноменальні досягнення у стрибках з жердиною був занесений до книги рекордів Гіннесса, Яцкова Ярослава Степановича – ученого в галузі астрономії та космічних досліджень, полковника запасу Мацкевича Валерія Вікторовича, який проходив службу в обмеженому контингенті в Афганістані, а нині працює на військовій кафедрі НУВГП. Газети також містили багато цікавої інформації, кросворди, ребуси, сканворди. Даний матеріал був включений до питаньінтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Виконавці: Білецький В. В., Антоневич О. Й., викладачі циклу та редколегія групи ФК-27: Мельничук Роман, Прокопець Іванна та Кілик Катерина.

2014_03_17_Vistavka_gazet

2014_03_17_Vistavka_gazet2

У бібліотеці Рівненського коледжу економіки та бізнесу було представлено книжкову виставку «Таємничий світ природничих наук». Виставка містила книги та журнали природничого змісту, які студенти мали можливість використати для підготовки до гри «Брейн-ринг», а також збагатити свій кругозір, дізнавшись про історію наукових відкриттів, про видатних вчених та їх шлях до олімпу визнання, про розвиток космонавтики та цікаві задачі фізичного змісту, які були представлені у збірнику Я.И. Перельмана «Занимательнаямеханика. Знаетеливыфизику?». У журналах «Країна знань», «Позакласний час» можна було довідатись про наукові події, які відбулися в березні місяці.

  Виконавці: Білецький В’ячеслав В’ячеславович та працівники бібліотеки Хома Євгенія Степанівна, Абрамчук Анна Анатоліївна.

2014_03_17_Vistavka_gazet1

На другий день 18 березня відбулася презентація фотовиставки Тимощук Анастасії, студентки третього курсу групи ТК-33, під назвою «Світ через об’єктив». Анастасія з 13 років займається фотографією, закінчила школу фотографії Олександр Харвата. На першій фотовиставці вона представила свої роботи, на яких відображено як портрети, так і пейзажні мотиви. Студенти були вражені майстерністю Анастасії і бажали їй подальших успіхів.

Виконавці: Білецький В. В., Тимощук Анастасія, студентка, третього курсу групи ТК-33.

2014_03_18_Vistavka_foto2 2014_03_18_Vistavka_foto1
2014_03_18_Vistavka_foto

Викладачами коледжу: Федорчук Р.Ю., Багнюк А.В., Скорою О.М., було проведено позаурочний захід - творча лабораторія «Продукти білкового походження», до якої були залучені студенти товарознавчо-технологічного відділення. Під час відкритого заняття студенти і викладачі мали можливість дізнатись про продукти, які багаті на білок, та захворювання, які спричиняються неякісними продуктами та продуктами, що містять інфекційні збудники. Студенти демонстрували, яким чином можна перевіряти якість яєць та морозива, які багаті на білок, та як себе уберегти від придбання неякісного товару.

 

Виконавці:

Федорчук Р.Ю. – викладач хімії, Багнюк А.В. – викладач біології, Скора О.М. – викладач товарознавчих дисциплін та студентки товарознавчо-технологічних дисциплін.

 

2014_03_18_Vidkrite_zanyat1 2014_03_18_Vidkrite_zanyat
2014_03_18_Vidkrite_zanyat2 2014_03_18_Vidkrite_zanyat3
2014_03_18_Vidkrite_zanyat4


У цей день студент нашого коледжу, Баранчук Володимир група ФК-29, брав участь у II етапі Шостої Всеукраїнської олімпіади з математики серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, що проходила на базі Рівненського технічного коледжу і виборов призове третє місце. Виконавці: Корнійчук Петро Іванович, Баранчук Володимир, гр. ФК-29.

2014_03_18_Olimpiada

19 березня студентами коледжу була проведена інформаційна хвилина на тему: «Наукові відкриття березня, які змінили світ». Під час даної хвилинки студенти мали можливість дізнатись про наукові відкриття березня, про видатних науковців, які народились у березневі дні і внесли значний вклад урозвиток науки та покращення життя людей. Особливий акцент був зроблений на вчених із України, серед яких були відзначені: Володимир Вернадський, Микола Барабашов, Архип Люлька, Євген Патон.

 Виконавці: Білецький В. В. - голова циклової комісії, Полюхович Вікторія та Кухар Дмитро, студенти групи ФК-29.

2014_03_19_Informac_hvilinka

Під час великої перерви розпочав свою роботу кінозал. Студентам був продемонстрований документальний фільм «Українська космічна одіссея».Після перегляду студенти малу змогу більше дізнатись про космічні дослідження в Україні та роль українців у дослідженні космосу.

    Виконавці: Білецький В. В. - голова циклової комісії, Дідковський А. Л. – викладач інформатики РКЕБ.

2014_03_19_Kinozal

Корнійчуком Петром Івановичем було проведене відкрите засідання гуртка «ФІЛІН» за темою: «Видатні постаті в історії математики». Після математичної розминки, коли на кожну букву алфавіту студентам необхідно було записати математичний термін або вченого математика, Петро Іванович ознайомив присутніх із видатними постатями у математиці та їх внеском у математичну науку. Гуртківці зачитували повідомлення та ділились власними думками.

 

   Виконавці: Корнійчук П.І. –викладач математики та фізики,викладач вищої категорії, Дідковський А.Л. – викладач інформатики РКЕБ.

 

2014_03_19_Gurtok 2014_03_19_Gurtok1

До Міжнародного дня щастя 20 березня було проведено соцопитування, де студентам було запропоновано відокремити важливі складові щастя. Після опрацювання інформації було виявлено, що на перше місце студенти поставили здоров’я, а наступні складові розмістились наступним чином: мир, впевненість у завтрашньому дні, вірність і любов, гроші, розуміння, усмішка. На основі даних була створена квітка щастя студентів коледжу.

      Виконавці: Білецький В. В. –голова циклової комісії, Оліферчук Ганна, студентка групи ТК-58.

 2014_03_20_Shastya

Під час великої перерви запрацював медичний куточок, який відкрила медичний працівник закладу, Логвись Наталія Олександріва. Викладачі і студенти коледжу мали можливість виміряти артеріальний тиск та дізнатись про необхідність його контролю(нормальний артеріальний тиск 140/90-для дорослого, 120/80 - для студента). Крім того, студенти мали можливість ознайомитись зі збудниками інфекцій через брудні руки і необхідність їх уникнення.

Виконавці: Білецький В. В. –голова циклової комісії, Логвись Н.О. – медичний працівник закладу.

2014_03_20_Medichn_kutoch

Вісім команд першого, другого, та третього курсів зійшлись за ігровими столами в інтелектуальній грі «Брейн-ринг» на кубок директора. Команди були розбиті на дві групи, до першої ввійшли команди других та третіх курсів: «Дуже дотепні», гр.ФК-21, «Комерсанти», гр. ТК-58, «Фінансисти», гр.ФК-25, «НЕХАЙ», гр.ФК-23 . До другої групи - команди перших курсів: «Закон Ома», ВХП-21, «Космос», гр. ТО-11, «Вільне падіння», гр.ФК-29, «Яблуко Ньютона», гр. ФК-27. Після перших ігор перемогу святкували «Дуже дотепні», «Комерсанти», «Вільне падіння», «Яблуко Ньютона». У півфіналі перемогу святкували команда «Комерсанти», яка перемогла команду «Дуже дотепні» з рахунком 5:3, та команда «Яблуко Ньютона», яка перемогла відповідно команду «Вільне падіння» з рахунком 5:2. У фіналі, продемонструвавши хорошу підготовку, перемогу святкувала команда першого курсу групи ФК-27, «Яблуко Ньютона», яка в драматичній боротьбі здолала команду «Комерсанти» з рахунком 5:2.

Під час гри студенти мали можливість поспілкуватись з Олександром Харватом, заслуженим художником Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), членом Національної Спілки журналістів України, членом Національної Спілки краєзнавців України, Послом Миру, автором багатьох проектів і фотовиставок у нашому місті, Україні та закордоном.Як керівник студії «У фарватері істин», Олександр Харват відмітив роботи Анастасії Тимощук, розповів про школу фотографії «У фарватері істини» та поділився враженнями від поїздки в Індію.

Студенти мали можливість подивитись короткометражний фільм «Діти Індії»і дізнатись про важку працю, яку доводиться виконувати дітям в Індії.

Під час гри «Брейн-ринг» був реалізований проект «Підтримай армію. Врятуй Україну». Студенти мали можливість познайомитись із військовою технікою збройних сил України, переглянувши короткометражний фільм та підтримавши українську армію, зателефонувавши за номером 565.

   Виконавці: Білецький В.В. –голова циклової комісії, Дідковський А.Л. – викладач інформатики, Шапірко В.М. – музичний керівник РКЕБ, викладачі та студентки коледжу.

2014_03_20_Breyn_ring 2014_03_20_Breyn_ring1
2014_03_20_Breyn_ring2 2014_03_20_Breyn_ring3

 

21 березня були підведені підсумки з усіх змагань. У спортивному залі відбулося свято «Старти надій», в якому взяли участь шість команд першого курсу: група ФК-27, група ВХП-19, група БУХ-57, група ТО-11, група ТК-37, група ВХП-21. Після урочистої промови директора коледжу, офіційно були відкрите спортивне свято, лунав гімн України і був піднятий прапор.

Голова циклової комісії, Білецький В’ячеслав В’ячеславович, привітав учасників спортивних змагань і оголосив план проведення спортивного свята.

2014_03_21_Starti_nadii 2014_03_21_Starti_nadii2
2014_03_21_Starti_nadii3 2014_03_21_Starti_nadii4
2014_03_21_Starti_nadii6 2014_03_21_Starti_nadii7

Першими були відзначені кращі спортсмени з шашок, шахів, настільного тенісу та рукоборства. Їм було вручено грамоти. Ними стали:

 

ШАШКИ

серед хлопців:

1 місце Гриневич Антон – група ТК-56

2 місце Грицюк Владислав – гр. ФК-25

3 місце Омелянчук Олександр – гр.ТК-58

        серед дівчат:

1 місце Чорна Христина – група БУХ-55

2 місце Іванова Світлана – група ФК-27

3 місце Кравченя Анастасія – група ТК-56

Виконавці: Крижов В. В. – викладач фізичного виховання коледжу, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

ШАХИ

Серед дівчат:

1 місце Чемерис Катерина – група БУХ-40

2 місце Рудакова Дарина - група ТО-11

3 місце Чорна Христина – група БУХ-55


Серед хлопців:

          1 місце Гриневич Антон – група ТК-56

          2 місце Мацюк Сергій – група БУХ-55

          3 місце Омелянчук Олександр – гр. ТК-58

        Виконавці: Крижов В. В. – викладач фізичного виховання коледжу, викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії

2014_03_21_Shahi

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Серед хлопців:

1 місце Іллючок Роман - група ТК-56

2 місце Петрук Сергій – група БУХ-53

3 місце Потихенський Назар - група ВХП-13

Серед дівчат перше місце виборола Андріяшина Вікторія – група БУХ-55.

Виконавці: Петрук К. В. – викладач фізичного виховання коледжу.

2014_03_21_Tenis

Рукоборство

Серед хлопців у боротьбі на руках перше місце до 65 кг. виборов Дівик Роман - група БУХ-55

У ваговій категорії 90 кг - Спічак Микола, студент гр. ТК-33.

Виконавці: Жабчик Р.В. – викладач фізичного виховання коледжу, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

2014_03_21_rukoborstvo

Після вручення грамот відбувся спортивний захід «Зарядка з чемпіоном». До нас завітала випускниця коледжу, чемпіонка Радянського Союзу, діючий тренер зі спортивного плавання – Чорна Тамара Григорівна.

Тамара Григорівна запропонувала комплекс важливих спортивних вправ для того, щоб підготувати спортсменів до фізичних навантажень.

Після розминки були проведені «Старти надій», які організували представники обласної організації Рівненщини «Спорт для всіх». Команди з великим бажанням і азартом брали участь у спортивних естафетах, у яких необхідно було продемонструвати вміння вести баскетбольний, футбольний, волейбольний м’яч. Вміння стрибати, влучати м’ячем на точність. Проявляти взаємопідтримку та винахідливість, хороші спортивні навики та бажання перемоги.

У змаганнях взяло участь шість команд першого курсу:ФК-27, ВХП-19, БУХ-57, ТО-11, ТК-37, ВХП-21, а перемогу святкувала команда групи ТК-37. Класний керівник – Козлинець О.Ю. Після завершення змагань команди отримали пам’ятні подарунки та солодкі призи від студентської профспілки.

З

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні361
mod_vvisit_counterВчора329
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2015
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2757
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2015
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10861
mod_vvisit_counterВсього631297

Сьогодні: 2020-06-05 22:43

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.