PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  23 квітня 2014р.2014_04_23_Bblionich1

 2014_04_23_Bblionich4Всеукраїнська молодіжна бібліоніч „Книгою призначена зустріч”

23 квітня 2014 року, у Всесвітній день книги й авторського права та Всесвітню книжкову ніч, студенти, які проживають у гуртожитку РКЕБ, разом із працівниками бібліотеки коледжу та вихователем гуртожитку взяли участь у проведенні Всеукраїнської молодіжної бібліоночі „Книгою призначена зустріч”.

В програмі заходу:

- фотогалерея „Читай – станеш особистістю”;

- містична відеоінсталяція „CUBE & mirrors/КУБ і дзеркала”;

- бібліо-бар „Сутінки”;

- quest-екскурсія зі свічками „Серед книжкових лабіринтів”;

- twister-гра для активної компанії;

- рок-паті за участі рівненських музичних гуртів.

Бібліоніч – це соціально-культурна акція, яка популяризує бібліотеку та читання і має на меті продемонструвати, що у бібліотеці можливі різноманітні цікаві форми роботи. Усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, літературних зустрічах, вікторинах, тренінгах, інтелектуальних іграх тощо.

Історія акції „Бібліоніч” почалася в 1970-ті роки, коли в Європі двері музеїв стали відкриватися для безкоштовного відвідування, а час їх роботи подовжувався. Згодом цю традицію перейняли бібліотеки.

Акція, що проводиться на підтримку читання, інтелектуального розвитку, творчості юнацтва та молоді, набула популярності в різних країнах світу, а з 2011 року до неї приєдналася Україна.

Під час проведення заходу бібліотека перетворилася на велику і дружну комунальну квартиру. Господарі й гості веселилися, слухали музику, грали в різні ігри, майстрували власноруч, читали гуморески, фотографувались, чаювали. 

Найдопитливіші збирались невеликими групками й вирушали таємними лабіринтами бібліотеки та ярусами книгосховища, де їх зустрічали Мотря з Кайдашихою, Домовичок та Гном, ельфи й інші літературні герої.

За правилами квесту за правильні відповіді команди отримували цукерки. Команда, що отримала найбільше цукерок, стала переможцем. Суперфінал допоміг виявити і найактивнішого квестера, який теж отримав приз. Учасники приємно здивували бібліотекарів досконалим знанням текстів та цитуванням творів. Після закінчення квесту гості ще довго фотографувались з літературними героями.

Для поціновувачів прекрасного у холах та відділах бібліотеки були представлені виставки робіт рівненських художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Нічна вечірка в бібліотеці залишила незабутні враження і надихнула бібліотекарів та читачів на проведення таких зустрічей у майбутньому.

2014_04_23_Bblionich 2014_04_23_Bblionich5
2014_04_23_Bblionich2 2014_04_23_Bblionich6
2014_04_23_Bblionich7

                                                                                    Завідувач бібліотеки коледжу Хома Є.С.
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:32

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.