PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    21 липня 2014р.   

   Вступна кампанія до РКЕБ триває

Триває вступна кампанія до ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» – сучасного провідного навчального закладу Рівненського регіону. Приймальна комісія продовжує прийом документів на ОКР «молодший спеціаліст».

Ознайомитись із вишом та усім, що пропонує приймальна комісія усі бажаючі можуть, почувши та побачивши цікавий інформаційний відеоматеріал, що транслюється по телевізору у фойє. Окрім того, вся необхідна для вступників інформація розміщена на спеціальних стендах, афішах, оголошеннях. Для комфортного перебування кожного, хто виявив бажання стати студентом РКЕБ працює інформаційний центр, працівники якого допоможуть отримати  все, що стосується прийому документів.

Зі слів відповідального секретаря приймальної комісії Руслани Юріївни Федорчук, станом на 19 липня абітурієнти подали понад шістсот заяв. В електронній формі надійшло понад двісті заяв, що майже у два рази більше, ніж минулого року. Найбільшою популярністю користуються напрями виробництво харчової продукції, фінанси і кредит, туризм і товарознавство та комерційна діяльність.

Рейтинг абітурієнтів оприлюднюється на інформаційних стендах приймальної комісії та на офіційному веб-сайті РКЕБ.

У коледжі створена широка мережа студентського дозвілля: спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, історико-етнографічний клуб “Студентська світлиця”, комп’ютерний центр.

Іногородні  студенти 100% забезпечуються гуртожитками.

 Тож, запрошуємо на навчання до РКЕБ!

   

 
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1
mod_vvisit_counterВчора967
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1753
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1182
mod_vvisit_counterВ цьому місяці4562
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5327
mod_vvisit_counterВсього517855

Сьогодні: 2019-02-23 00:07

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.