PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    01 вересня 2014р. 

2014_09_01_Ukraina_Edina_kraina1Україна — єдина країна

Першого вересня в актовому залі коледжу було проведено перший урок на тему „Україна — єдина країна”, метою якого було формування в молоді розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

Під час уроку були реалізовані такі завдання:

• ознайомлення студентів з основними історичними подіями становлення державності України;

  • формування відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу;
  • формування готовності служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни;
  • виховання поваги до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну.

 Глибшому та усвідомленому сприйняттю теми сприяло відповідне оформлення місця проведення уроку: зображення державних символів; географічна карта України; портрети відомих українців; афоризми про патріотизм, боротьбу за свободу; музичний супровід пісень „Україно, молюся за тебе”, „Україна моя”; читання віршів класними керівниками груп: ТК-39 Скорою О.М., ВХП-23 Радчук О.В., ТК-35 Гаврилюк Г.О. та студентами груп ТК-60 Новак О., БУХ-44 Комончук Н. та книжкова виставка „Україна - єдина країна”.

Наявність елементів державної символіки були в одязі студентів та викладачів, а саме, жовто-блакитні стрічки та використання національного вбрання, що підкреслили єдність народу України.

На урок було запрошено відомих українців нашого міста, давніх друзів коледжу подружжя Кур’яників та координатора волонтерського руху міста Вікторію Шинкаренко. Живе спілкування з гостями, які є гордістю України та нашого міста, мало велике виховне значення.

Основний зміст Першого уроку був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє. Цей захід був спрямований на сприйняття усвідомлення студентами спільності інтересів усіх громадян держави в розбудові України, необхідності інтелектуального, творчого та фізичного розвитку кожної особистості задля розквіту держави в цілому, формуванню міжнаціональної толерантності.

Велика увага була зосереджена до подій минулого та сьогодення, що засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя: існування могутньої Київської держави Володимира Великого, Ярослава Мудрого, створення першої християнської республіки в Європі – Запорізької Січі, започаткування власної державності в Українській Народній Республіці, проголошення в 1991 році незалежності України, прояву громадянської активності під час Помаранчевої революції 2004 року, і, звичайно, Революції гідності, що призвела до політичних та суспільних змін в Україні, подвигу українських військових та добровольців у боротьбі із російськими бойовиками, які тероризують східні регіони України.

Важливим моментом уроку було оголошення хвилини мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави. Акцентувалась увага на тому, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя людини, який виявляється не тільки під час надзвичайних ситуацій. Важливим в проведенні даного заходу є те, що студенти можуть ідентифікувати себе з українським народом, прагнути жити в Україні, розуміти необхідність дотримання конституційних та правових норм, володіння державною мовою, шанобливого ставлення до історії, культури та традицій українського народу.

Присутніми на заході були студенти перших курсів та викладачі коледжу.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2014_09_01_Ukraina_Edina_kraina2 2014_09_01_Ukraina_Edina_kraina
2014_09_01_Ukraina_Edina_kraina3
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні78
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні78
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3367
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541945

Сьогодні: 2019-06-16 10:32

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.