PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    18 вересня 2014р.

   2014_09_18_Prima_Ukr_sceniМарія Заньковецька - прима української сцени

„Прима української сцени” - тема виховної години, яка пройшла 18 вересня в читальному залі коледжу, в групі БУХ-55, класний керівник Сірацька Ю.В.

  Мета даного заходу: ознайомити студентів із життям і творчістю Марії Заньковецької; виховувати на прикладі життя видат­них людей України почуття патріотизму.

Зі старовинних фотографій постає маленька на зріст жінка, пластично дуже виразна, з такими різними на всіх знімках очима, які то посміхаються, трохи примружені від веселості, або сумні і заглиблені, ніби ввібрали у себе безодню душевних мук не одного покоління жінок. Це Марія Заньковецька - одна з найяскравіших актрис у театральному просторі України останніх десятиліть ХІХ – перших десятиліть ХХ століття, яка народилась 4 серпня 1854 року і в цьому році виповнилось 155 років з дня народження.

Талант М. Заньковецької потрясав усіх щирістю, майстерним розкриттям глибин людської душі, художньою могутністю і простотою, вмінням надихати і захоплювати всіх – партнерів по сцені, глядачів. Вона грала здебільшого українських жінок-селянок, адже протягом тривалого часу українською мовою дозволялися п’єси лише про сільське життя. Актриса на сцені жила життям своїх героїнь, відчувала і відтворювала їхню духовність, високу моральність і глибину почуттів, їхній біль, страждання і радощі так само емоційно сильно, як власні. Створені нею образи дорівнювались до найкращих взірців світової класики.

Використання мультимедійних технологій підвищило ефективність засвоєння матеріалу, дало можливість відтворити за короткий час значний за обсягом матеріал; викликати в молоді нові образи, поглибити здобуті знання.

Зав.бібліотекою Хома Є.С.

2014_09_18_Prima_Ukr_sceni1


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні129
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3623
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542201

Сьогодні: 2019-06-17 16:17

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.