PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Вересня 2014р.

2014_09_30_Den_Biblioteki1

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Уже дванадцять років поспіль 30 вересня - бібліотечна громада України святкує Всеукраїнський день бібліотек. У цей день відзначається висока місія Бібліотеки та Бібліотекаря: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до книг, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.

З метою утвердження значимості ролі бібліотек у сучасному громадянському суспільстві, підвищення іміджу бібліотек та бібліотечної професії до Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці коледжу було підготовлено і проведено ряд заходів, що розкривають сутність нового формату відзначення Всеукраїнського дня бібліотек: це свято всіх громадян, всенародне свято, яке об’єднує книгу, читача і бібліотекаря. Бібліотека навчального закладу - це фундамент освіти і можна навіть сказати, що за своєю суттю вона є берегинею знань.

Використовуючи рекламну продукцію було святково оформлено приміщення бібліотеки.

Впродовж дня для наших читачів було проведено заходи: індивідуальні екскурсії для читачів з відвідуванням книгосховищ; інтерактивну вікторину з бібліотечної тематики „У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід”; перегляди літератури „Пригоди, подорожі, фантастика”, „Бестселери молодіжної аудиторії”, „Під знаком Нобеля”, „Літератори Рівненщини- юнацтву та молоді”, „Такі різні книги: нові, старі, великі, малі, електронні”, „Мені без книг не навчитися, знань не дістати. Тільки книжки мені допоможуть людиною стати”. Ті читачі , які по-справжньому люблять книгу і розуміють, що вони чекають від нас високого прояву уваги і любові мали можливість долучитись до акції „Зроби добру справу - продовж життя книзі”. І таких бажаючих серед наших студентів було багато, на протязі дня відремонтовано більше 100 книг. Під час відвідування бібліотеки читачі могли почитати вірші і послухати загадки про книгу. Родзинкою свята було те, що  на кожного відвідувача у цей день чекав маленький приз.

 

Бібліотека... Тиша.. Століття...

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широко відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

Герої романів, легенд, повістей,

Тут радо говорять із нами.

В книжках – відкриття всіх великих людей,

Думки, що хвилюють віками.

Завідувач бібліотекою Хома Є.С.

2014_09_30_Den_Biblioteki 2014_09_30_Den_Biblioteki1
2014_09_30_Den_Biblioteki4 2014_09_30_Den_Biblioteki3
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні75
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні75
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3364
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541942

Сьогодні: 2019-06-16 10:04

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.