PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    20 Листопада 2014р.

2014.11.20_Kidruk1Макс Кідрук презентує нову книгу

У четвер 20 листопада відбулася офіційна презентація нового роману Макса Кідрука "Жорстоке небо". Це третя книга автора, написана у жанрі трилеру. Презентація має доброчинну складову. Захід влаштовано для груп ТК-39 (кл. керівник Скора О.М.), ФК-27 (кл. керівник Столярець О.К.), ТК-60 (кл. керівник Музика Н.І.).

Метою заходу є на прикладі творчої діяльності Максима Кідрука показати молоді, що тільки наполеглива праця може зробити людину успішною. Головна героїня нового роману — молода дівчина — не за спеціальністю вимушена нести на собі тягар розслідування авіакатастрофи українського літака на території Франції. За волею письменника вона постійно потрапляє у настільки складні і моторошні ситуації, що читача мимоволі пересмикує від реалістичності описаного. В книзі не бракує і "розрядних", комічних сцен: їх забезпечують найближчі люди героїні — чоловік та малолітні діти, також не останню роль зіграв кіт із життєвим прізвиськом Грубодупенко.

Щоб зрозуміти, як Кідруку вдається цим жанром так міцно тримати увагу не лише чоловічої, а й жіночої частини аудиторії вже третій рік поспіль — варто відвідати сам захід.

Присутні буде приємно здивовані інформативністю та сюжетністю самої презентації. Окрім розмови про формування фабули та персонажів роману, на глядача чекав короткий екскурс у принципи літакобудування та пояснення "ключів" до "Жорстокого неба".

Двогодинний захід — це власне презентація, спілкування у режимі "питання-відповідь", продаж книг та автограф сесія.

Варто зауважити, що кожен відвідувач презентації своєю присутністю підтримує українську армію, адже за рішенням автора частина вартості від продажу книг буде перераховуватися на потреби учасників АТО.

Рівне — рідне місто для Макса, а про своє бажання починати презентаційний тур "Жорстокого неба" саме з нього письменник повідомив ще минулої осені.

Завідувач бібліотеки Хома Є.С.

2014.11.20_Kidruk 2014.11.20_Kidruk3
2014.11.20_Kidruk2


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2546
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5609
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537157

Сьогодні: 2019-05-24 18:47

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.