PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    01 Грудня 2014р.

2014.12.01_Knigkova_Vistavka   Книжкова виставка „5 хвилин, годин, діб до семінару, заліку, іспиту”

У вищій школі що семестру проводять модульні контрольні роботи, а також курсові іспити і заліки відповідно до „Положення про курсові екзамени та заліки у вищих навчальних закладах України", з метою оцінити роботу студента за курс (семестр), здобуті теоретичні знання, їх міцність, розвиток творчого мислення, оволодіння навичками самостійної роботи, вміння синтезувати набуті знання й застосовувати їх у розв'язанні практичних завдань.

Іспити і заліки є підсумком самостійної роботи студента впродовж семестру або навчального року. Щоб їх успішно скласти, необхідно систематично і наполегливо працювати над засвоєнням матеріалу з кожної навчальної дисципліни протягом усього семестру. Послаблена, епізодична робота над матеріалом програми, надія на те, що все можна буде вивчити за 2-4 дні, не дає очікуваних результатів. Тому студент, який прагне пройти контроль успішно, має від першого дня занять систематично і ретельно виконувати всі завдання. Водночас, необхідно виявляти значні зусилля та наполегливість під час безпосередньої підготовки до контролю.

Підготовка до модульної контрольної роботи, а також іспиту і заліку вимагає певного алгоритму дій.

Не можна обмежуватися лише конспектами лекцій, слід опрацьовувати потрібні навчальні посібники, рекомендовану літературу.

Найзручніше готуватися до модульних контрольних робіт та іспитів у читальному залі бібліотеки коледжу, де створені всі необхідні умови. Для полегшення пошуку запитів частину відповідей на запитання студенти можуть одержати у формі індивідуальних списків літератури, тематичних добірок з рекомендацією книжок по даній темі, статей із періодичних видань, а також  оформлено книжкову виставку „5 хвилин, годин, діб до семінару, заліку, іспиту”.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.


2014.12.01_Knigkova_Vistavka

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні75
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні75
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3364
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541942

Сьогодні: 2019-06-16 10:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.