PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    25 Лютого 2015р.

Portret_ShevchenkoКнижкова виставка „Кобзаре рідний, з нами завжди ти”

9 березня 2015 року виповнюється 201 рік від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Щороку в березневі дні усе прогресивне людство вшановує Генія і Пророка, який став символом України.

  Доля Тараса і доля України – невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме безсмертне пророче слово, утверджуючи віковічне прагнення українського народу до волі.

2015.03.09_Shevchenko

Шануючи сьогодні Кобзаря як символ українства, вклоняємось йому за те, що він – єдиний поет-художник в усій світовій культурі, який врятував націю від виродження в умовах колонізації російською імперією. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

Тарас Шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував своєю творчістю любов до Батьківщини, кликав сильних духом на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам'ятати про генія українського народу.

Усі шанувальники творчості великого Кобзаря вже мають нагоду ознайомитися з книжковою виставкою-вшанування „Кобзаре рідний, з нами завжди ти”, присвячену Тарасу Шевченко, у читальному залі коледжу.

Мета заходу - сприяти пізнанню молоді постаті Великого Кобзаря, виховувати в них любов до рідного краю засобами книги, допомогти глибше зрозуміти роль Т.Г.Шевченка у розвитку національної і соціальної свідомості українського народу, розкрити силу і красу слова геніального сина України.

Всі бажаючі  мають змогу переглянути  та ознайомитись з представленою літературою , та ще раз поринути у прекрасний світ Кобзаревого слова.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 09:59

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.