PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  20 Березня 2015р.

 2015.03.17_Tigd_ciklu_TK10 Крокуємо в ногу з часом

Насиченим і цікавим був тиждень циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін. Уже першого дня, 15 березня, відбулося чимало заходів. Проведено інформаційну «п’ятихвилинку», присвячену Дню захисту прав споживачів. Студентам було цікаво дізнатися, що споживачі – це не тільки покупці, а й клієнти, що користуються будь-якими послугами, наприклад, банківських установ, страхових компаній, туристичних фірм та ресторанних закладів. 

Цього ж дня відбулася виставка стінгазет на тему «Інноваційні товари, або що є новенького в товарознавстві…» , яка засвідчила, що наші майбутні товарознавці крокують у ногу з часом. А студенти-третьокурсники долучилися до проведення вступної рекламної кампанії, орієнтованої на потенційних абітурієнтів коледжу.2015.03.17_Tigd_ciklu_TK

17 березня проведено відкрите засідання гуртка на тему «Особливості маркування органічної продукції. Просування органічної продукції у м. Рівне». У ньому взяли участь завідувач товарознавчо-технологічного відділення коледжу Свіріліна В.В. та доктор економічних наук, професор, член-кореспондент МАНЕБ Скрипчук П.М. Присутні не лише дізналися багато цікавого, а й змогли здійснити дегустацію екологічно чистої молочної продукції.

2015.03.17_Tigd_ciklu_TK2 2015.03.17_Tigd_ciklu_TK3

Приємно, що наші студенти-товарознавці займаються науково-пошуковою роботою. 18 березня Шевчук Валентина, Солончук Анастасія, Малиновська Оксана (гр.ТК-35), Оліферчук Ганна, Миронець Катерина, Шельчук Михайло (гр.ТК-58) взяли участь в інтегрованій науково-практичній конференції на тему «Організація власного бізнесу. Інноваційні товари на сучасному споживчому ринку», яка відбулася в НУВГП.

2015.03.17_Tigd_ciklu_TK4 2015.03.17_Tigd_ciklu_TK5


Надзвичайно цікавою була загальноколеджівська виховна година на тему «Товарознавець-комерсант – хто він?», проведена 19 березня в актовому залі. Присутні побували в розмаїтому товарознавчо-комерційному світі, дізналися про особливості міжнародного ділового етикету та проведення зовнішніх комерційних переговорів, цікаве, пізнавальне та водночас кумедне про традиційні товари. Лунали пісні у виконанні студенток французькою та англійською мовами; виконувався запальний танець, що символізував успішне підписання комерційного ділового контракту між учасниками-контрагентами. Та найбільше запам’ятався іскрометний гумор: сценка, СТЕМ, фахові анекдоти, що не залишили нікого байдужим.

2015.03.17_Tigd_ciklu_TK7 2015.03.17_Tigd_ciklu_TK8

2015.03.17_Tigd_ciklu_TK920 березня студенти–товарознавці відвідали професійний кінозал, організований завідуючою товарознавчо-технологічним відділенням Свіріліною В.В., тобто переглянули фільм «Права споживачів у різних ситуаціях». З екрану до студентської аудиторії зверталися діти-споживачі, з якими відбувалися прикрі випадки порушення їх прав як покупців. Професійні поради та консультації-підказки надавала працівник Інспекції у справах захисту прав споживачів.

Тиждень циклової комісії був не тільки цікавим, а й «смачним», адже на першому поверсі коледжу відбувалась роздрібна торгівля хлібобулочними та кондитерськими виробами за цінами виробника. На перервах студенти із задоволенням ласували смачними тістечками і булочками, які пропонували їм студенти групи ТК-37.

2015.03.17_Tigd_ciklu_TK1

 Щиро дякуємо завідувачу товарознавчо-технологічного відділення Свіріліній В.В., голові циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін Столярець О.К., викладачам Скорій О.М., Музиці Н.І., майстрам виробничого навчання Калінчук Р.П. та Ткачук В.П., лаборанту Мельничук А.М., студентам-товарознавцям за чудово організований тиждень циклової комісії.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні128
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні128
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3622
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542200

Сьогодні: 2019-06-17 16:14

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.