PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  06 Квітня 2015р.

2015.04.06_Filin3Черговий успіх інтелектуалів клубу «ФІЛІН» РКЕБ

6 квітня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи в стінах бібліотеки НУВГП відбулася економічна інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», яка була організована кафедрою трудових ресурсів і підприємництва навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП в особі старшого викладача кафедри Н.С. Качан.

У грі взяли участь: команда-чемпіон ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» «НЕХАЙ», 3 курсу групи ФК-23, яка змагалась із командами «Веселі кадри», НУВГП та «МЕЙНСТРИМ» Технічного коледжу НУВГП. Студентам коледжу вдалося показати високий рівень економічних знань, що було відзначено журі конкурсу. Лише одного балу команді «НЕХАЙ» не вистачило для загального першого місця. Всі команди були нагороджені цінними подарунками і запрошені в університет для подальшого продовження навчання.

Ведучим програми, Білецьким В. В., між турами було проведено ігри з глядачами. Всі присутні мали змогу дізнатись більше про кафедру ТРіП ННІЕ, НУВГП, страсний тиждень, який розпочався після Вербної неділі, а також відвідати священне місто Єрусалим, яке є центром трьох релігій – юдаїзму, християнства та ісламу.

Проведений захід сподобався як гравцям так і вболівальникам, які прийшли підтримати свої команди, адже був динамічним, цікавим і повчальним. Вітаю команду «НЕХАЙ» у складі: Защук Тамари, Надозірного Ігоря, Вольської Юлії, Яковця Петра, Ничипорук Ольги, Музичук Ельвіри з чудовою грою і бажаю подальших успіхів на нелегкій життєвій стежині.

Керівник інтелектуального клубу «ФІЛІН» ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу»

циклу природничих та фізико-математичних дисциплін Білецький В.В.

2015.04.06_Filin 2015.04.06_Filin1

2015.04.06_Filin2

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні132
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні132
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3626
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542204

Сьогодні: 2019-06-17 16:40

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.