PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

        21 Вересня 2011 р.

   Зустріч студентів ІV курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції», які перебували на практиці в МДЦ «Артек»

   Наш коледж – один з небагатьох в Україні, що має можливість направляти своїх студентів на літню практику в Міжнародний дитячий центр «Артек».  

          Ось уже сьомий рік поспіль студенти коледжу їздять у відомий табір відпочинку, де протягом чотирьох місяців здобувають професійний досвід. При цьому проживають там безкоштовно і отримують невелику заробітну плату.

      Сьогодні студенти 4 курсу спеціальності «Виробництво харчової продукції» повернулися з табору і поділилися своїми враженнями із викладачами.

             Інна Нагорнюк (староста групи ВХП-1):

Артек – це чудова база практики, мабуть, найкраща. Дуже рідко можна поєднати працю з відпочинком на узбережжі моря, чистим гірським повітрям, в якому відчувається аромат щастя. Практика для студентів проходила в їдальні табору «Морський». Це найсучасніша їдальня серед усіх таборів дитячого центру.

Наталія Найко (староста групи ВХП-3):

За чотири місяці роботи ми побували майже на всіх виробничих процесах, стали більш самостійними, впевненими в собі. Ми відчули, що таке трудовий колектив і стали частиною цього колективу. У нас був зручний графік роботи, що дало можливість чудово відпочити і побачити багато нового і цікавого: Воронцовський палац, гору Ай-Петрі, Ластівчине гніздо, Нікітський ботанічний сад та інше.

 Наталія Поліщук (староста групи ВХП-4):

Ми мали змогу на власні очі побачити конкурс дитячого Євробачення, «Нову хвилю», Міжнародний кінофестиваль, зустрітися з відомими артистами, продюсерами та телеведучими. Враження від проходження практики – незабутні, адже чимало хто з нас вперше побачив море. За сумлінну працю керівництво Артеку подарували нам подорож по морю на теплоході протягом 4 годин.

 Анна Костюк (староста групи ВХПС-1):

Студенти постійно перебували під опікою викладачів коледжу, які щохвилини знаходилися поруч, допомагали нам, переживали і раділи разом з нами. Саме під їх керівництвом ми стартували у доросле професійне життя.

 

 

Літо 2011 року завершилось, а коледж вже готується відправити на наступний рік до Артеку кращих четвертокурсників.


 
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні41
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні41
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1206
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2723
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5327
mod_vvisit_counterВсього516016

Сьогодні: 2019-02-17 09:11

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.