PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  21 Травня 2015р.

   2015.05.21_Civilniy_zahist1День цивільного захисту у ДВНЗ «РКЕБ»

21 травня 2015р. у ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» проведено День цивільної оборони. Його мета – підвищення готовності навчального закладу до реагування на надзвичайні ситуації та дії в умовах ускладнення обстановки, попередження та протидії можливим загрозам життю і здоровʼю учасників навчально-виховного процесу.

Захід проходив як комплексне об’єктове тренування та підсумкове заняття з практичної перевірки рівня знань і навичок, отриманих студентами впродовж року, з основ надання першої долікарської допомоги потерпілому в разі виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема, присутні мали змогу дізнатися про те, як діяти у разі евакуації, зупинки дихання, при кровотечах різноманітного характеру, при пораненнях та опіках, як правильно здійснити бинтування та накладання джгута.

"Аби в надзвичайних ситуаціях діяти чітко і холоднокровно, треба бути до них готовими," - на цьому наголосив начальник цивільного захисту Гусевик С.О.

Начальник штабу Брежицький А.В. надав детальну інформацію про розгортання постів радіоактивного і хімічного спостереження, санітарного та протипожежного постів.

Під час проведення заходу виконувались нормативи:

—  одягання костюмів Л-1 та протигазів ГП-5;

—  накладання шини при переломі;

—  накладання резинового джгута при венозній кровотечі;

—  накладання пов’язки на голову;

—  накладання закрутки при кровотечах.

Протягом тренування керівний склад, командири формувань і особовий склад формувань коледжу виявили організованість і дисципліну. Керівний склад продемонстрував уміння правильно і доцільно приймати рішення. Командири формувань упевнено діяли  під час проведення рятівних робіт, надання допомоги і самодопомоги.

 День цивільного захисту засвідчив, що особовий склад коледжу готовий до вирішення завдань цивільної оборони при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

2015.05.21_Civilniy_zahist 2015.05.21_Civilniy_zahist2
2015.05.21_Civilniy_zahist3
2015.05.21_Civilniy_zahist4
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні220
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні741
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5804
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544382

Сьогодні: 2019-06-26 23:55

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.