PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Вересня 2015р.

2015.09.30_Den_bibliotekiЗ книгою жити - з добром дружити

30 вересня 2015 року у бібліотеці коледжу протягом дня було багатолюдно, адже Всеукраїнський день бібліотек проходив під гаслом «З книгою жити - з добром дружити». З метою утвердження ролі бібліотек у сучасному суспільстві, підвищенні іміджу бібліотечної професії було підготовлено й проведено ряд заходів, що розкривають сутність нового формату відзначення Всеукраїнського дня бібліотек: це свято всіх громадян, всенародне свято, яке об'єднує книгу, читача і бібліотекаря.

Бібліотека навчального закладу - це фундамент освіти і можна, навіть, сказати, що за своєю суттю вона є берегинею знань.


За допомогою рекламної продукції було святково оформлено приміщення бібліотеки. Упродовж дня для наших читачів було проведено заходи: індивідуальні екскурсії з відвідуванням книгосховища; інтерактивну вікторину з бібліотечної тематики «У чарівний світ розкритої книги всім доступний вхід», перегляди літератури «Пригоди, подорожі, фантастика», «Бестселери молодіжної аудиторії», «Під знаком Нобеля», «Літератори Рівненщини-юнацтву та молоді», «Такі різні книги:нові, старі, великі, малі, електронні», «Мені без книг не навчитися, знань не дістати. Тільки книжки мені допоможуть людиною стати».

Ті читачі, які по справжньому люблять книгу і розуміють, що вони чекають від неї високого рівня уваги і любові, мали можливість долучитись до акції «Зроби добру справу - продовж життя книзі». І таких бажаючих серед наших студентів було багато, протягом дня відремонтовано більше 150 книг. Під час відвідування бібліотеки читачі мали змогу почитати вірші й послухати загадки і прислів'я про книгу.

Неабиякий інтерес викликала й скринька «Мудрих висловів», з якої кожен студент міг взяти собі на пам'ять цікавий вислів великих людей, наприклад: «Є книги, незаслужено забуті; нема жодної, яку б незаслужено пам'ятали» (Вістей Х'ю Оден), «Коли старанно пошукаєш у книгах мудрості, то матимеш велику користь для душі. Бо той, хто часто читає книги, той із Богом бесідує або зі святими мужами» («Повість минулих літ», «Знання і тільки знання робить людину вільною і могутньою» (Д.С.Писарєв) та багато інших. Родзинкою свята було те, що на кожного відвідувача у цей день чекав маленький сюрприз.

Бібліотека... Тиша.. Століття...

Тут книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широко відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

Герої романів, легенд, повістей,

Тут радо говорять із нами.

В книжках – відкриття всіх великих людей,

Думки, що хвилюють віками.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2015.09.30_Den_biblioteki1 2015.09.30_Den_biblioteki2
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні79
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні79
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3368
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541946

Сьогодні: 2019-06-16 10:37

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.