PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    17 Листопада 2015р.

2015.11.17_Metoobednannya_ZarubignaЗасідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2015 року в Рівненському коледжі економки та бізнесу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.

Викладачів зарубіжної літератури із 16 коледжів області радо зустріли в РКЕБ. Гості були приємно вражені увагою студентів та працівників коледжу.

Програма методичного об’єднання виявилася дуже насиченою. У конференц-залі гості познайомилися з членами адміністрації. Під час презентації навчального закладу присутні переглянули відеофільми: відеоекскурсія «Аудиторіями РКЕБ», «Студенти РКЕБ – майбутні фахівці…», «Бази практики навчального закладу», «Випускні РКЕБ».

Засідання «круглого столу» викладачів зарубіжної літератури розпочала методист коледжу Погодіна Н.В., яка ознайомила присутніх із проблемною темою та формами методичної роботи навчального закладу та представила викладача зарубіжної літератури РКЕБ Мокрій О.М.

Голова обласного методичного об’єднання Чачіна Г.С. привітала всіх із відкриттям роботи методичного об’єднання.

На порядку денному засідання методичного об’єднання розглядалися такі питання: «Досвід роботи викладача зарубіжної літератури щодо виховання у студентів творчої активності та формування моральних якостей (на прикладі творів світової літератури) з використанням ІКТ», «Демонстрація фрагментів відкритого заняття "Поезія П. Верлена та А. Рембо – пейзажі душі" та їхнє обговорення», «Організація роботи з обдарованими дітьми». З першого питання виступила викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Мокрій О.М. Доповідь супроводжувалася відеоматеріалами, виступами студентів із презентаціями, захистами скрапбукінгів та демонстрацією буктрейлерів.

Далі до слова була запрошена завідувач бібліотеки РКЕБ Хома Є.С., яка продемонструвала новий вид спілкування бібліотекаря і читача через електронну пошту та програму «Skype». Ця безкоштовна послуга, що діє в бібліотеці коледжу, вже широко використовується студентами, які оцінили її зручність.

Після огляду методичного забезпечення предмета «Зарубіжна література» слово взяв завідувач навчально-методичним кабінетом обласного базового коледжу Герзель Віталій Михайлович, який відзначив, що викладання зарубіжної літератури в Рівненському коледжі економки та бізнесу здійснюється на високому методичному рівні. Він зазначив, що всі відеоматеріали, виступи та методичне забезпечення, продемонстроване під час доповіді Мокрій О.М., поповнять багаж методів та прийомів викладання педагога-словесника.

Після роботи «круглого столу» всіх гостей запросили на урочистості, присвячені Міжнародному дню студента.

Під час підведення підсумків обласного засідання учасники методичного об’єднання ділилися враженнями, дякували за високий рівень його організації та надані методичні матеріали «Виховання у студентів творчої активності та формування моральних якостей (на прикладі творів світової літератури) з використанням ІКТ» із статтями Романчука В.П., Опанасик А.В. та ВербилоТ.В., Погодіної Н.В., Козлинець О.Ю., Мокрій О.М.

Особлива подяка була висловлена директору РКЕБ за подарунок авторської книги «Джерело наснаги» з автографом.

Мокрій  О.М., викладач

2015.11.17_Metoobednannya_Zarubigna2
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:34

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.