PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    03 Грудня 2015р.

2015.12.03_Druge_ti_povernuvsya3Друже, ти повернувся!

„Друже, ти повернувся!” - тема тренінгу - спілкування, яке пройшло 3 грудня 2015 р. у читальному залі бібліотеки коледжу для студентів груп ФК-35, класний керівник Ковальчук С.К., ВХП-27, класний керівник Артемюк В.П., РО-1, класний керівник Шпортько Л.В.

Захід пройшов за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації з метою реалізації в області громадської ініціативи.

В цей день гостями у нас були: Дорошева Алла Миколаївна - заступник голови громадської ради при РОДА; Власик Наталія Федорівна - голова громадської організації „Прометей” селища Томашгород Рокитнівського району; Кравчук Марія Миколаївна - головний спеціаліст управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації; Яковлєва Ольга Іванівна - керівник ГО „Психологічна служба майдану” в м. Рівне. На зустрічі мова йшла про те, що нашим захисникам необхідні соціальні служби, які б упродовж необхідного часу вели їх по життю, і надавали б психологічну, медичну, юридичну допомогу.

Існує думка, що „військовий синдром” цієї антитерористичної операції, що сьогодні відбувається на Сході нашої країни, буде набагато важчий від „афганського”. Відомий військовий психолог Леонід Китаєв-Смик назвав посттравматичний стресовий розлад синдромом помсти. Наслідки „військових синдромів” залежатимуть від того, з чим ми вийдемо з цього конфлікту. У нас війна визвольна: ми захищаємо свою незалежність. Ступінь травматизації залежатиме від успішності виправданості усіх жертв, від відношення держави до захисників, серйозних реформ у нашій країні. Для уникнення цього синдрому важливо те, як суспільство зустріне тих, хто повернувся з фронту, і як їм допомагатиме. За світовими стандартами військовослужбовцю після бойових дій не можна відразу повертатися додому. Він повинен пройти хоча б двотижневу реабілітацію, під час якої його можуть відвідувати рідні, близькі, друзі. Але військовику потрібно змінити обстановку. Тут найголовніше завдання для усіх нас — знову повернути людину до соціуму, щоб вона могла вести нормальний спосіб життя. Саме на передовій сьогодні формується авангард нації. У нас була Революція Гідності, а зараз йде „війна гідності”. Людей, які повертаються з фронту, травмує те, що вони психологічно вже не збігаються з життям, з якого вони вийшли. Бійці хочуть, щоб на їхній землі помінялося життя.

Зав. бібліотекою  Хома Є.С.

2015.12.03_Druge_ti_povernuvsya

2015.12.03_Druge_ti_povernuvsya1

2015.12.03_Druge_ti_povernuvsya2

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1
mod_vvisit_counterВчора222
mod_vvisit_counterНа цьому тижні744
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5807
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544385

Сьогодні: 2019-06-27 00:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.