PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Грудня 2015р.

2015.12.30_Diplom_RKEBРівненський коледж економіки та бізнесу: у ювілейний рік — з впевненістю в якості освіти

До свого 50-річчя, яке відзначатиметься в 2016 році, Рівненський коледж економіки та бізнесу підійшов у гарній формі.

Підсумок півстолітньої роботи — це близько 30 тисяч випускників, серед яких — доктори і кандидати наук, керівники областей, головні бухгалтери солідних підприємств загальнодержавного рівня. А найголовніше — випускники не мають проблем із працевлаштуванням. Вони здобувають і фах, і рівень підготовки, які стають їхньою перевагою на ринку праці.

Адже конкуренція стимулює банки, підприємства торгівлі, готелі, ресторани і туристичні агентства дбати про належну кваліфікацію персоналу — тут випускникам РКЕБ і стає у пригоді ґрунтовна підготовка, отримана у стінах закладу.

Прагнучи іти в ногу з часом, Рівненський коледж економіки та бізнесу цього навчального року роз­почав підготовку молодших спеціалістів за двома новими напрямками — "Обслуговування в готелях" і "Ресторанне обслуговування". У майбутньому, відповідно до нового переліку спеціальностей, адаптованого до європейських стандартів, це буде інтегрований напрямок — "Готельно-ресторанне обслуговування"' А тим часом заклад успішно пройшов акредитаційну експертизу з усіх існуючих спеціальностей: "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Товарознавство та комерційна діяльність", "Виробництво харчової продукції" та отримав відповідні ліцензії і сертифікати терміном дії до 2025 року.

Зберігати традиції і водночас йти в ногу з часом, гнучко реагувати на вимоги ринку і дивитися у майбутнє — постійне завдання колективу закладу, яким ось уже два десятиліт­тя вміло керує заслужений працівник освіти України, відмінник охорони здоров'я, відмінник освіти, почесний працівник туризму України, кандидат педагогічних наук Василь Прокопович Романчук. Очолюваний ним колектив — 72 педагогічних працівники, серед яких 11 відмінників освіти України й 32 викладачі вищої категорії — дає молоді якісну освіту і чудові можливості для самореалізації. Незабутні студентські роки для студентів коледжу — це і постійна участь у командах КВН, і спільні з викладачами виступи на сцені з концертними номерами, і спортивні здобутки. Так, щороку студенти РКЕБ беруть участь у спартакіадах міста і області серед кишів І-ІV рівнів акредитації з 13 видів спорту і в більшості виборюють призові місця. Ось і цьогоріч волейбольна команда дівчат здобула першість на розпочатій спартакіаді обласного комітету з фізичного виховання і спорту МОН України. А постійна участь в олімпіадах і науково-практичних конференціях на базі провідних вищих навчальних закладів згодом отримує вдале продовження — випускники РКЕБ успішно продовжують здобувати вищу освіту в університетах Рівного, Києва. Львова, Луцька, Одеси, Переяслав-Хмельницького. Полтави, Тернополя.

В.Голубєв, «ОГО» №44(1524) 24 грудня 2015 року

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні40
mod_vvisit_counterВчора137
mod_vvisit_counterНа цьому тижні40
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3103
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього534651

Сьогодні: 2019-05-20 08:08

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.