PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    15 Лютого 2016р.

    2016.02.15_Afganistan1Виведення військ з Афганістану

15 лютого відзначається 27 - річниця виведення військ з Афганістану. Саме цій події присвячена книжкова виставка «Афганістан: 27 років пам’яті», яка розгорнулася з 10 лютого на полицях у бібліотеці коледжу.

Представлена література допоможе зацікавленим читачам згадати про тих, хто пройшов крізь вогонь та кулі тієї жорстокої війни, тих, хто вже ніколи не повернеться додому, не обійме своїх рідних, не поцілує свою кохану.

Книжкова виставка складається з двох розділів.

Перший розділ «Афганська війна: як це було». Представлена тут книга «Історія Афганістану» знайомить з історією країни, звичаями, традиціями афганського народу. Спогади, щоденники радянських воїнів, які виконували свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані, зібрані в книзі «Афганистан болит в моей душе». Також у цьому розділі читачі мають змогу ознайомитися з фотоальбомом «Афганська війна: як це було», де вміщено страшні правдиві кадри війни.

Другий розділ «Афганське відлуння» пропонує читачам книгу М. Стрельцова «Повернення з Афганістану», яка є суворим та гірким документом про афганські події. Вона адресована тим, хто повернувся додому, та нам - хто повинен розділити їх біль, винести урок з цієї війни. Також у другому розділі можна знайти книги І. Диніна «После Афганистана», Г. Гончарука «Афганистан, прости» та інші. В представленій літературі кожен читач може знайти листи «афганців», документи, свідчення очевидців про пережитий жах.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2016.02.15_Afganistan
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні129
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3623
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542201

Сьогодні: 2019-06-17 16:17

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.