PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

  02 Березня 2016р.

2016.03.02_Metodolog_poshuku_robotiМетодологія пошуку роботи для випускників коледжів

1-2 березня на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С.Дем’янчука відбувся науково-практичний семінар на тему: «Методологія пошуку роботи для випускників коледжів».

Семінар відбувся з метою інтеграції практичного навчання в Рівненському коледжі економіки та бізнесу в реалії сьогоднішнього функціонування підприємств економічного спрямування. Студенти коледжу побачили, як найбільш ефективно реалізувати свої теоретичні знання в практичні навики та вміння. Також студентам було запропоновано можливості подальшого працевлаштування та навчання.

Працівники обласного фонду зайнятості звернули увагу на широкі можливості власної мотивації для досягнення успіху у пошуку роботи, було розглянуто основні правила заповнення резюме, ознайомлено студентів із сайтами з пошуку роботи. Кожен із учасників мав змогу з’ясувати свої матеріальні, духовні ресурси, методи та способи пошуку роботи, а також спрогнозувати засоби для досягнення конкретної мети.

Практичне навчання на даному етапі скориговано для вивчення можливостей реалізації вмінь та знань випускників ДВНЗ «РКЕБ» при пошуку місця роботи. Практичне навчання – це той основний елемент, який відіграє важливу роль у підготовці основних фахових компетентностей випускника і дозволяє без проблем знайти себе на ринку праці.

Комончук О.І., завідувач навчально-виробничою практикою

2016.03.02_Metodolog_poshuku_roboti1

2016.03.02_Metodolog_poshuku_roboti2 
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні44
mod_vvisit_counterВчора242
mod_vvisit_counterНа цьому тижні440
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1217
mod_vvisit_counterВ цьому місяці1972
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5225
mod_vvisit_counterВсього504784

Сьогодні: 2018-12-12 09:18

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.