PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    10 Березня 2016р.

2016.03.10_Nastupnist_osvitiКруглий стіл: «Наступність освіти. Деякі аспекти подальшого навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації».

У рамках навчально-наукового комплексу «Кадри», сформованого кафедрою трудових ресурсів і підприємництва НУВГП, 10.03.2016 року в конференц-залі університету відбувся круглий стіл: «Наступність освіти. Деякі аспекти подальшого навчання у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації».

У дискусії взяли участь викладачі кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП і викладачі та студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Студенти коледжу мали можливість оглянути музей НУВГП і почути розповідь доцента кафедри суспільних дисциплін Цецика Я.П. про основні етапи становлення і розвитку їх університету. Вони також відвідали навчальні корпуси та студмістечко НУВГП.

Цей позааудиторний захід проводиться перед проведенням виробничої практики і спрямований на подальше удосконалення виробничих навичок і вмінь фахівця економічного профілю. Важливим також є питання подальшого навчання та працевлаштування випускників коледжу в контексті наступності освіти. Співпраця з університетами є важливим елементом практичного навчання і спрямована на ефективне та якісне відпрацювання завдань із виробничої практики. Практичне навчання є тією ланкою, яка поєднує навчально-виховний процес із подальшою трудовою діяльністю і вказує на важливість функціонування ступеневої системи вищої освіти.

Впровадження ступеневої системи вищої освіти продиктовано логікою розвитку самого суспільства, необхідністю безперервної освіти в сучасних умовах. Воно спрямоване на розширення доступності вищої освіти і сприяє задоволенню освітніх запитів молоді залежно від здібностей, бажання і можливостей; збільшує права людини на індивідуальний вибір характеру, змісту і рівня освіти. При цьому ступенева освіта підвищує якість вищої освіти на основі гуманітаризації і фундаменталізації освітніх програм, сполучення широкої загальноосвітньої підготовки студентів із наступною глибокою спеціалізацією за визначеними професійними напрямками.

2016.03.10_Nastupnist_osviti2
2016.03.10_Nastupnist_osviti3
2016.03.10_Nastupnist_osviti4

2016.03.10_Nastupnist_osviti1


 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні342
mod_vvisit_counterВчора329
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1996
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2757
mod_vvisit_counterВ цьому місяці1996
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10861
mod_vvisit_counterВсього631278

Сьогодні: 2020-06-05 21:54

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.