PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    22 Березня 2016р.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo7

Тиждень товарознавця-комерсанта

16−22 березня 2016 року в коледжі відбувся тиждень товарознавця-комерсанта, що відзначався низкою цікавих фахових заходів.

      Глибоким якісним рівнем підготовки презентаційних доповідей характеризувалась науково-практична конференція, підготовлена Столярець О.К. Вона була своєрідним орієнтиром для студента-випускника, який планує в перспективі реалізувати себе як суб'єкт малого підприємництва.

Доповідачами-студентами розкриті особливості здійснення малого підприємництва в Україні, можливості реалізації інноваційного та соціального господарювання. Учасники конференції акцентували увагу на необхідності раціональної організації праці і глибокому вмотивуванні працівників до високорезультативної трудової діяльності, порекомендували доповнити сучасну економічну інфраструктуру українського ринку організацією науково-технічних парків, що є реальним елементом підтримки бізнесу у світовій практиці тривалий період часу.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo 2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo1


Наступного дня студенти-комерсанти, виринувши з глибинного потоку наукової інформації комерційного та економічного напрямків, з головою поринули у світ ділового етикету. На засіданні гуртка, який провела викладач Музика Н.І., вони проінформували присутніх, що сучасний діловий етикет – це глибокі знання вимог пристойності, уміння тримати себе в бізнес-середовищі так, щоб заслужити загальну повагу і не образити при цьому своєю поведінкою іншого. За культурою поведінки співробітника компанії, його вмінням спілкуватися з клієнтами можна скласти думку про увесь колектив фірми і вирішити, чи розпочинати ділову співпрацю, чи уникати її. Щоб у вас вбачали солідного ділового котрагента, варто приділяти велику увагу таким елементам ділового етикету, як одяг та взуття, зачіска, макіяж та манікюр, парфуми, прикраси та аксесуари. Але не тільки зовнішній вигляд ділової людини, як зазначали студенти на засіданні гуртка, а й розмови службовим телефоном, візитні картки та ділові подарунки-презенти можуть позитивно вплинути на результат комерційних перемовин, якщо дотримуватися ділового етикету.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo5 2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo2
2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo3 2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo4


У тому, що в людському житті від теорії до практики лише один крок, переконались юні товарознавці, вже в п'ятницю, тобто наступного дня. Разом з викладачами Столярець О.К., Музикою Н.І. вони відвідали виробничо-збутове підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна», що знаходиться у м. Луцьк та спеціалізується на виробництві електроустановчих виробів до автомобілів таких відомих світових брендів як Volkswagen, DAG, BMW, Audi, VW, Mercedes. Студенти переконались, що екскурсійний об'єкт – це справжнє підприємство європейського зразка, оснащене новітнім виробничим обладнанням та забезпечене сучасною матеріально-технічною базою. Вони були очевидцями не лише новітнього технологічного процесу виробництва на заводі, а й процесу поточної експертної оцінки якості виробів.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo7


На зворотньому шляху учасники екскурсії відвідали мальовничий замок Любарта, який упродовж віків зумів витримати і штурми, і ворожі облоги. Приємно вразив студентів неповторною архітектурою сучасний вигляд В’їздної, Стирої та Владичої веж, шляхетський будиночок, гігантські шахти під стінами замку та музей дзвонів.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo12

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo9

Надзвичайно змістовною, повчальною та цікавою була екскурсія на Рівненський льонокомбінат, яку організували викладачі Скора О.М. та Ойцюсь А.М. Студенти ознайомилися з господарською діяльністю суб’єкта, у процесі якої використовується новітнє обладнання, як для виготовлення трикотажу, так і при пошитті одягу. Учасники екскурсії отримали позитивне враження від цього заходу та заряд оптимізму на майбутнє.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo6Глибокі фахові знання з товарознавства продовольчих товарів продемонстрували студенти-товарознавці ІІІ курсу на відкритому занятті завідувача товарознавчо-технологічного відділення Скорої Ольги Миколаївни. Вони чудово справилися із завданням - розпізнати сучасний асортимент твердих сичугових сирів ексклюзивних, європейських та вітчизняних видів. Глибоку фахову грамотність продемонстрували студенти також у процесі оцінки якості натуральних зразків сирів торгових марок: «Звени Гора», «Славія», «Клуб сиру».

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo8


Завершальним заходом стало відвідування професійного кінозалу. Студенти отримали низку порад щодо зберігання особистих речей у камерах схову роздрібної торговельної мережі, цікавих нюансів ціноутворення в магазинах, обміну товарів та процедури звернення до Інспекції у справах захисту прав споживачів у випадку їх дискримінації.

Протягом тижня спеціальності відбулася роздрібна торгівля булочними та кондитерськими виробами та соками за цінами виробників. Первинні вміння та навички щодо здійснення відпуску товарів та якісного обслуговування споживачів студенти-практиканти груп ТК здобували саме тут. Приймати товари за кількістю та якістю, викладати їх, готувати до продажу вчилися студенти під мудрим керівництвом майстрів Калінчук Р.П., Ткачук В.П.

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo10

2016.03.22_Tigd_ciklu_Tovaroznavstvo11

Заходи тижня були спрямовані на підвищення рівня професійної майстерності, зростання престижу професії “Товарознавець-комерсант”, розвиток творчого потенціалу студентів.

Столярець О.К., голова циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні92
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2548
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5611
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537159

Сьогодні: 2019-05-24 18:50

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.