PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    26 Травня 2016р.

   2016.05.26_Vistavka_angliyska1Книжкова виставка посприяє вивченню англійської мови

У читальному залі бібліотеки коледжу з’явилася книжкова виставка літератури «Do you speak English?». Оформили виставку яскраво, щоб кидалася в очі. Мети досягнуто: читачі, насамперед студенти, підходять, беруть книжки, вникають в технології швидкого вивчення англійської мови, а хто нею вже володіє, вибирає для читання англомовні книжки.

Саме тому бібліотека коледжу розкриває свої книжкові фонди, які нададуть допомогу читачам у більш поглибленому, самостійному вивченню англійської мови. Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, 2016 рік було оголошено Роком англійської мови в Україні.

Інформаційний простір англійською мовою, що включає періодичний і неперіодичний друк, телебачення, кіно, радіо, бібліотечні фонди, англійський сектор Інтернету й інші джерела, є нині безпрецедентним за об'ємом і змістом. Англійською мовою написаний величезний об'єм художньої і науково-технічної літератури. Технічна, технологічна, патентна документація, наукові публікації найчастіше існують тільки англійською мовою або перекладені на дуже обмежену кількість мов.

З кожним роком дедалі більше людей вивчають англійську мову - мову міжнародного спілкування. Англійська мова слугує мовою спілкування у ділових справах, у аеропортах, вокзалах, магазині та ін. Знання англійської мови необхідні при роботі з комп'ютером та при користуванні Інтернетом, що містить інформацію про знання всього світу. Знання англійської мови відкривають для нас вікно у новий світ - світ іншої культури.

Запрошуємо до бібліотеки всіх, хто більш детальніше цікавиться вивченням англійської мови.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2016.05.26_Vistavka_angliyska
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні133
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні133
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3627
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542205

Сьогодні: 2019-06-17 16:44

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.