PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    14 Липня 2016р.

2013_09_01_1Veresnya_7Програма "Моя робота": Рівненський коледж економіки та бізнесу

У 2016 році Рівненський коледж економіки та бізнесу відзначатиме своє 50-річчя. За цей період історія навчального закладу мала чимало цікавих сторінок. Все розпочалося ще у 1945, тоді було створено школу торгово-кулінарного учнівства. А далі — у липні 1966 на базі школи торгово-кулінарного учнівства у місті Рівне організовано технікум радянської торгівлі з денною та заочною формою навчання.

За часів незалежності, у 1991 році навчальний заклад перейменовано на Рівненський комерційний технікум. За шість років чергове перейменування на “Рівненський державний комерційний технікум”. А з 31 січня 2001 року навчальний заклад носить горду назву - Рівненський державний технікум економіки та підприємництва. З 2008 року заклад набув статусу Державного вищого навчального закладу “Рівненський коледж економіки та бізнесу”.


Для того, щоб Рівненський коледж економіки та бізнесу був таким успішним, які він є нині, чимало зусиль доклав колектив навчального закладу, який вже багато років поспіль очолює заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, відмінник охорони здоров'я, відмінник освіти, почесний працівник туризму Василь Прокопович Романчук.

Очолюваний ним колектив — 72 педагогічних працівники, серед яких 11 відмінників освіти України й 32 викладачі вищої категорії — дає молоді якісну освіту і чудові можливості для самореалізації.

Підсумок півстолітньої роботи — це близько 30 тисяч випускників, серед яких — доктори і кандидати наук, керівники областей, головні бухгалтери солідних підприємств загальнодержавного рівня. А найголовніше — випускники не мають проблем із працевлаштуванням. Вони здобувають і фах, і рівень підготовки, які стають їхньою перевагою на ринку праці.

Сьогодні РКЕБ - один із найбільш авторитетних навчальних закладів І рівня акредитації не тільки Рівного, Рівненської області, а й України.

Коледж здійснює підготовку фахівців за спеціальностями: «Фінанси і кредит», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Бухгалтерський облік», «Туристичне обслуговування», «Туризм», «Готельно–ресторанна справа», “Готельне обслуговування”, “Ресторанне обслуговування”, «Товарознавство та комерційна діяльність», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Виробництво харчової продукції», «Харчові технології».

Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та за угодами з юридичними і фізичними особами для сфер внутрішньої та зовнішньої торгівлі, захисту прав споживачів, ресторанного господарства, банківської і страхової справи, бухгалтерського обліку, фінансової системи, туризму, готельного господарства, інших ланок інфраструктури.

Матеріально–технічна база коледжу відповідає дієвим стандартам. Для студентства створено сприятливі соціальні умови. До послуг викладачів і студентів функціонує магазин канцтоварів, кафе, лоток булочних виробів, кондитерських товарів та напоїв, їдальня. 100% студентів забезпечуються гуртожитком, який знаходиться поряд з навчальним корпусом коледжу. Навчальні аудиторії, бібліотека забезпечені сучасною комп’ютерною технікою, безкоштовно діє Wi – Fi. Незабутні студентські роки для студентів коледжу — це і постійна участь у командах КВН, і спільні з викладачами виступи на сцені з концертними номерами, і спортивні здобутки.

Випускники коледжу мають можливість вступити на ІІІ курс таких вишів: Київського національного будівельно–аграрного університету, Харківського національного університету внутрішніх справ (МВС України), Рівненського університету водного господарства та природокористування, Тернопільського національного економічного університету, Львівського інституту банківської справи Національного банку України, Київського національного торговельно–економічного університету, Київського національного університету культури і мистецтва, Київського університету економіки та права (КРОК), Вінницького торговельно–економічного інституту, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Г. Гжицького.

Також є можливість продовжити навчання в Польщі, Луцькому філіалі Варшавського університету туризму.

То ж по всій Україні та і в Європі шириться добра слава про здібних і працьовитих випускників Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні129
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3623
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542201

Сьогодні: 2019-06-17 16:16

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.