PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    01 Вересня 2016р.   

1_veresnya_urokЗ Батьківщиною в серці: настанови першокурсникам

Виконуючи Указ Президента України №675 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року та розпорядження Міністерства освіти і науки України від 20.07.2016 року №1/9-385. 1 вересня 2016 року в Рівненському коледжі економіки та бізнесу головою циклової комісії «Природничих та фізико-математичних дисциплін», Білецьким В.В. та викладачем Заваліною О.М. було проведено перший урок для студентів нового набору з теми: «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України».

Мета заняття: формувати активну громадянську позицію щодо єдиної цілісної Української держави; розвивати пізнавальні інтереси студентів, що до історико-культурної спадщини країни та державотворчих подій в історії України XX-XXI століття; виховувати любов до Батьківщини, повагу до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, які населяють країну; формувати і розвивати мотивацію, спрямовану на підготовку до захисту своєї Батьківщини і служби у Збройних силах України.

Під час заняття студенти мали змогу дізнатись про тернистий шлях, який пройшла Україна, відзначаючи 25-річницю незалежності. ЇЇ історія була переплетена сумними та радісними сторінками. Ми раділи, вітаючи досягнення наших науковців, спортсменів і артистів. Сумували під час трагічних подій, що пов’язані зі Скнилівською трагедією та загибеллю гірників в шахті імені Засядька.

Хвилиною мовчання студенти вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та воїнів АТО, які відстоювали і продовжують відстоювати демократичний шлях розвитку нашої держави, її утвердження у європейській спільноті.

Студенти проймались гордістю за свою державу і її збройні сили, переглядаючи військовий парад на Хрещатику, який був приурочений 25-річниці Незалежності України. А слова президента П.О. Порошенка всилили впевненість у завтрашньому дні.

Студенти слухали вірші у виконанні студентки другого курсу гр. ФК-35 Поліщук Каті «Любіть Україну» та студентки третього курсу гр. ФК-31 Гуц Ірини «Якою я бачу свою Україну», переглядали відеофрагменти та відеопрезентацію.

Ведучі звернулись до студентів зі словами: «Ви – майбутнє України. Ви частинка народу. Вам творити нову історію держави: незалежної, вільної, демократичної. Тож будьте гідними своїх предків, любіть Україну, бережіть її волю і незалежність, поважайте свій народ, свою мову». Домашнім завданням для студентів став конкурс на кращу мініатюру: «Батьківщина у моєму серці».

На великому піднесенні студенти залишали актову залу і продовжили навчальний процес в аудиторіях коледжу.

Голова циклової комісії «Природничих та

фізико-математичних дисциплін» Білецький В.В.
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні217
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні738
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5801
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544379

Сьогодні: 2019-06-26 23:41

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.