PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    16 Вересня 2016р.   

2016.09.16_Shteygen

  Меценат з великою душею Федір Штейнгель 

Рівненський край багатий на історичне минуле, яке є одним із яскравих складових загальноукраїнської історії. В холі бібліотеки зібралась студентська молодь на краєзнавчий кіновечір «Сумна мелодія життя», присвячений непересічній особистості початку ХХ століття Федору Штейнгелю, відомому громадсько-політичному і культурному діячу на теренах України та Європи, дипломату, меценату з великим шляхетним серцем.

Пам’ять про феноменального земляка й досі живе у вдячних серцях мешканців Городка. Саме тут барон Штейнгель спорудив для нужденного люду млин, збудував і постійно фінансував роботу безкоштовної лікарні та гімназії, відкрив перший в Україні світський приватний музей.

Приємно зазначити, що присутні на заході студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу гр. ТК-41, кл. керівник Гаврилюк А.О., були глибоко вражені історією життя та діяльності українця-благодійника з Рівненщини і проявили великий інтерес до його особистості.

Гаврилюк А.О., педагог-організатор

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні213
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні734
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5797
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544375

Сьогодні: 2019-06-26 23:36

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.