PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    21 Листопада 2016р.

2016.11.21_Den_Gidnosti1День гідності та свободи в Україні

"День гідності та свободи в Україні"- книжкова виставка, оформлена в читальному залі бібліотеки

Мета: поглибити знання про єдність, незалежність і суверенність нашої держави; розвивати у студентів бажання брати посильну участь у розбудові та зміцненні єдності нашої країни; формувати в молоді активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів; виховувати патріотичні почуття, гордість за свою Батьківщину – Україну.

Президент України Петро Порошенко підписав укази про щорічне відзначення 21 листопада - Дня гідності і свободи.

21 листопада 2013 року уряд України вирішив зупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС (підписання мало відбутися 28-29 листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі).

Пізно ввечері на знак протесту проти такого рішення уряду на майдані Незалежності в Києві почали збиратися люди. Народний протест перетворився на національну революцію

Революцію було названо Євромайданом, але цей термін передавав її суть тільки до ночі з 30 листопада на 1 грудня, коли, за наказом українського режиму, протестувальників розганяв спеціальний підрозділ «Беркут». З цієї ночі Майдан перетворився на Єврореволюцію — боротьбу за людську та національну гідність громадян України.

Дуже вдало сказано, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний Гімн.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. «Україна – це територія гідності і свободи (Указ Президента України №872/2014 «Про День Гідності та Свободи»).

На виставці представлені матеріали про українців, які поклали свої голови за цілісність кордонів нашої країни, фото та список прізвищ земляків, що зараз воюють за єдність нашої країни.

Хома Є.С., зав. бібліотекою

2016.11.21_Den_Gidnosti

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні82
mod_vvisit_counterВчора147
mod_vvisit_counterНа цьому тижні2538
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1220
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5601
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5808
mod_vvisit_counterВсього537149

Сьогодні: 2019-05-24 18:21

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.