PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    06 Грудня 2016р.

     2016.12.06_Den_zbroynih_sil6 грудня - День Збройних Сил України

„Українська армія: історія і сьогодення. 6 грудня День Збройних Сил України” тема книжкової виставки, яка оформлена в читальному залі бібліотеки. Книги, які представленні на виставці знайомлять із сьогоденням нашої армії, підготовкою до переходу на контрактну основу, вимогами, які стоять перед військом в сучасному глобальному світі.


День Збройних Сил України— святковий день на честь наших захисників, встановлений постановою Верховної Ради України 1993 року.

Відзначається урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественною літургією.

У війську проходять урочисті збори, церемонія вручення державних нагород та святковий концерт.Ввечері програма свята завершується феєрверком у містах-героях та містах розташування керівних центрів українського війська.

За традицією, кожен рік Президент України вітає всіх службовців української армії, відзначаючи значну роль цих людей у підтримці Україною свого незалежного статусу.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Протягом останніх двох десятиліть ведеться реформування армії країни, оскільки Збройні Сили України прагнуть інтеграції в європейське демократичне співтовариство.

Всі громадяни країни також висловлюють свою повагу миротворцям, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах.

Хома Є.С., зав. бібліотекою

2016.12.06_Den_zbroynih_sil1
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні130
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні130
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3624
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542202

Сьогодні: 2019-06-17 16:22

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.