PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    15 Грудня 2016р.

2016.12.15_Innovac_PZ_TovaroznavcyaІнновації в програмно-комунікаційному забезпечені товарознавства та комерційної діяльності

15 грудня 2016 року в Навчально-науковому інституті економіки та менеджменту НУВГП було проведено семінар на тему «Впровадження інноваційно–інформаційних технологій у вивчення економічних дисциплін». У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» ДВНЗ РКЕБ та викладачі кафедри економіки підприємства НУВГП, які забезпечують навчання за фахом «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Було розглянуто вплив інформаційно-комунікаційних технологій на розвиток підприємництва в історичному аспекті, окреслено стан сучасного розвитку ІТ технологій та їх взаємодію з сучасними тенденціями розвитку біржової діяльності, формуванням фондового ринку та діяльністю компетентних спеціалістів в галузі економіки. Також студенти коледжу отримали відповіді на питання про можливість продовжити навчання на факультетах інституту.

З вітальним словом до учасників звернувся директор ННІЕМ НУВГП Валюх Андрій Миколайович, к.е.н., доцент. Науково-практичний семінар відбувся на високому рівні, його матеріали неабияк зацікавили студентів та викладачів коледжу.

У проведені та організації заходу взяли участь директор ДВНЗ «РКЕБ» Романчук В.П., заступник директора ДВНЗ «РКЕБ» Гусевик С.О., завідувач товарознавчо-технологічного відділення Скора О. М. та викладачі Антоневич Ю.А. і Столярець О. К.

Гусевик С.О., заступник директора ДВНЗ РКЕБ

2016.12.15_Innovac_PZ_Tovaroznavcya1

2016.12.15_Innovac_PZ_Tovaroznavcya3

2016.12.15_Innovac_PZ_Tovaroznavcya2

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 10:01

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.