PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    15 Грудня 2016р.

Психологічний мікроклімат суспільства - це важливо

Гарною традицією бібліотеки коледжу є використання інноваційних підходів до проведення виховних заходів. Так, для студентів групи ТК-41 (класний керівник Гаврилюк А.О.) 15 грудня 2016р. було проведено зустріч із керівником громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» у м. Рівному Яковлєвою Ольгою Іванівною.

Метою заходу було висвітлення нагальних соціальних питань сучасності, які неможливо вирішити без психологічної допомоги, актуалізація знань, умінь і навичок щодо соціально-психологічного супроводу та реабілітації учасників війни.

«Зараз нам дуже важливо отримати кредит довіри від суспільства. Чоловіки, які бачили, як помирають їх товариші, потребують нашої допомоги. Ми не знаємо, коли закінчиться ця війна, і не знаємо, у якому стані повернуться чоловіки, але ми маємо бути готовими допомогти їм подолати душевну травму»,- сказала Ольга Іванівна.

У доброзичливій атмосфері діалогічного спілкування студенти отримали відповіді на свої запитання й подякували гості за цікаву та інформативну зустріч.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2016.12.15_Psihologichniy_mikroklimat
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні79
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні79
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3368
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541946

Сьогодні: 2019-06-16 10:38

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.