PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    15 Грудня 2016р.

2016.12.15_Vasil_tibel1Зустріч із Василем Тибелем

Інформаційна година «Читай книжки, що стали подією» відбулася 15 грудня 2016р. в бібліотеці коледжу для студентів груп ТО-11 (кл. керівник Федорчук Р.Ю.), ВХП-29 (кл. керівник Колодич Ю.М.), ТО-15 (кл. керівник БезруковаА.Л.).

Основна мета проведення заходу - популяризація читання серед студентської аудиторії, інформування широкого загалу читачів про творчість письменників, адже сьогодення вимагає від бібліотек виконання місії культурного посередника між молодим читачем і книгою.

Багато читачів у своєму виборі орієнтуються на авторів - переможців літературних премій та конкурсів, на розгорнуту інформацію про літературні новинки.

Нещодавно в поліграфічно-видавничому домі «Твердиня» вийшов «гумористичний роман з елементами фантастики» Василя Тибеля «Тріанські рішкунці». У 2015 році він виборов спеціальну відзнаку «Вибір видавця» в номінації «Романи» на 16-ому Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» та отримав першу премію за кращий прозовий твір для дітей молодшого шкільного віку.

Новий твір нашого земляка «Дух Сагарматхи» присвячений чудовому світу фантастики. Висота, незвіданість, безмежний простір нестримно ваблять людину, змушують її серце битися частіше й підійматися до вершин, оповитих хмарами. Там небезпечно, красиво та фантастично, загадково, а уява переплітається з реальністю.

Нам вдалося зустрітися з автором та запросити його на зустріч зі студентами. Присутні мали можливість ознайомитись з творчістю письменника та поставити багато запитань. За найцікавіше, на погляд Василя Васильовича, запитання студент отримав від нього книгу «Тріанські рішкунці» з автографом. Такою книгою поповнився і книжковий фонд нашої бібліотеки

Василь Васильович Тибель живе, працює, любить життя, вболіває за Україну. Захоплення - книги і рідкісні рослини. Пише прозу і слухає людей. Мріє, щоб ми були «європейцями і в Європі!"А ще - він тато нашої колеги викладача Тибель Катерини Василівни.

На закінчення зустрічі було проведено опитування в письмовій формі щодо найбільш затребуваної в наш час літератури.

Зав. бібліотекою Хома Є.С.

2016.12.15_Vasil_tibel
 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні331
mod_vvisit_counterВчора329
mod_vvisit_counterНа цьому тижні1985
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні2757
mod_vvisit_counterВ цьому місяці1985
mod_vvisit_counterВ минулому місяці10861
mod_vvisit_counterВсього631267

Сьогодні: 2020-06-05 21:25

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.