PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    30 Січня 2017р.

2017.01.30_Pedagogichni_chitannya1Педагогічні читання

30 січня 2017 року в ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» відбулися педагогічні читання на тему «Педагогіка вищої школи як соціогуманітарна наука».

Мета і завдання педагогічних читань: розглянути загальні засади педагогіки вищої школи; розкрити сутність системи вищої школи як чинника сталого суспільного розвитку в Україні; закцентувати увагу на постійному здійсненні інвестицій в «людський капітал»; ознайомити   з   новими   підходами   в   організації   економічного стимулювання праці освітян.

Розпочинаючи педагогічні читання, методист коледжу Погодіна Н.В. зазначила, що педагогіка вищої школи як соціогуманітарна наука є людинозначущою наукою та людинотворчою діяльністю. Вона виступає у двох іпостасях - педагогічної науки і педагогічної практики. Об'єкт педагогіки вищої школи — це студент у просторі вищої школи, який готується до виходу в життєвий світ високих компетентностей, відповідних компетенцій, гострої конкуренції в зв'язному і змінному глобалізованому середовищі. Предмет педагогіки вищої школи - це аспект об'єктивних чинників становлення її випускника — закономірностей, суперечностей, технологій, організаційних форм, ресурсних умов тощо. Тому актуальним є розгляд певних критеріїв педагогіки вищої школи як соціогуманітарної науки, як чинника сталого суспільного розвитку в Україні.

На педагогічних читаннях було розглянуто ряд питань. Викладач інформатики Шпортько Л.В. виступила на тему «Компетентнісний підхід в   освіті - основний   чинник формування педагогіки як соціогуманітарної науки».

Про синергетику як інноваційну методологію педагогічної освіти розповів викладач історії Артемюк В.П., а про використання   інформаційно-комунікаційних   технологій   в освітній діяльності вищої школи - викладачі обліково-економічних дисциплін Камінська С.М. і Мартинюк С.Ф.

Досвідом роботи з використання активних технологій навчання поділилися викладачі циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін Козлинець Л.І. ( «Інтерактивні технології навчання у системі педагогіки вищої школи» ), Заваліна О.М. («Хмарні технології»), Білецький В.В. («Метод шести капелюхів»).

Про нові підходи в організації економічного стимулювання праці освітян повідомив завідувач економічного відділення Кирилюк М.Г.

Викладачі Колодич Ю.М., Федорчук Р.Ю., Сухецька А.С., Челяда Н.В. провели тренінг на тему «Об'єктивне, справедливе оцінювання навчальних досягнень студентів   вищої   школи   у   системі   формування   нового професійного майбутнього».

Музичний керівник коледжу підготував виступ на тему «Музично-естетичне виховання студентської молоді у системі педагогіки   вищої школи».

На завершення педагогічних читань методист коледжу Погодіна Н.В. нагадала присутнім про поняття «акме» - вищий для кожної людини рівень розвитку її фізичного здоров'я, розуму, почуття, волі і закликала дотримуватись «тріади етики викладача» (за Аристотелем):«Логос - якість викладання.Пафос — контакт з аудиторією.Етнос — ставлення до людей».

Погодіна Н.В., методист коледжу

2017.01.30_Pedagogichni_chitannya1 2017.01.30_Pedagogichni_chitannya
2017.01.30_Pedagogichni_chitannya2 2017.01.30_Pedagogichni_chitannya3
2017.01.30_Pedagogichni_chitannya4 2017.01.30_Pedagogichni_chitannya5
2017.01.30_Pedagogichni_chitannya6 2017.01.30_Pedagogichni_chitannya9

2017.01.30_Pedagogichni_chitannya8

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні129
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні129
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3623
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542201

Сьогодні: 2019-06-17 16:17

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.