PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    17 Лютого 2017р.

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc  Тиждень циклової комісії обліково-фінансових дисциплін

  Тиждень циклу обліково-фінансових дисциплін розпочався 13 лютого 2017 року з гурткового заняття «Малий бізнес – провідний сектор ринкової економіки», яке провела викладач Мартинюк С.Ф. На занятті студенти дізналися про світову історію розвитку малого бізнесу та порядок його створення в Україні, як механізму, з яким держава пов’язує надію на швидкі позитивні зміни в економіці.

Використовуючи інформаційні технології навчання було змістовно обговорено проблеми, причини гальмування та перспективність розвитку підприємств малого бізнесу.

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc1

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc2

14 лютого 2017 року було проведено інформаційну хвилинку та вікторину до Дня Святого Валентина. Студенти прослухали історію про виникнення свята та дали відповіді на питання вікторини «Вгадай казку про кохання». Переможці вікторини отримали солодкі подарунки.

 

15 лютого 2017року в ДВНЗ «Рівненському державному коледжі економіки та бізнесу» відбулося обласне методичне об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін на тему:«Інтенсифікація навчально-виховного процесу з підготовки фахівців обліково-економічного напряму»

Методичне об’єднання розпочалося з вітального слова директора ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» Романчука Василя Прокоповича. До уваги учасників була представлена відеоекскурсія «Знайомство з коледжем» та виставка методичного надбання викладачів обліково-економічних дисциплін коледжу.

Голова методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін Власюк Юлія Юріївна виступила зі вступним словом.

Голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, викладач-методист Самсон Людмила Степанівна ознайомила учасників із організацією основних форм і методів навчання при вивченні обліково-економічних дисциплін.

Викладачам коледжів Рівненської області було представлено фрагмент відкритого заняття з навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» на тему «Автоматизація обліку операцій з банківськими рахунками в програмі 1С: Бухгалтерія», яке провела викладач І категорії Рівненського державного коледжу економіки та бізнесу Камінська Світлана Миколаївна.

Учасники методичного об’єднання мали можливість прийняти участь в навчанні на занятті-практикумі «Комп’ютерні правові системи: перспективи застосування при вивченні обліково-фінансових дисциплін» під керівництвом викладача вищої категорії Рівненського державного коледжу економіки та бізнесу Данилова Валерія Віталійовича.

Завершилася програма методичного об’єднання обміном досвіду викладачів коледжів.

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc3

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc4

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc5

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc6

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc7

Тенденції та перспективи розвитку інформаційно-банківських технологій

16.02.2017р. в рамках тижня циклової комісії обліково-фінансових дисциплін було проведено науково-практична конференція на тему «Тенденції та перспективи розвитку інформаційно-банківських технологій» для студентів спеціальності «Фінанси та кредит».

Сучасний етап розвитку економіки України, якому притаманні динамізм, ринкова культура, ризик, конкуренція, глобалізація, вимагає підготовки фахівців економічного профілю, здатних розв’язувати не лише першочергові завдання щодо виходу з кризи українського народного господарства, а й зробити можливим прорив держави, щоб зайняти гідне місце у світовому соціально-економічному просторі. Тому проблема використання інформаційних технологій у вищій економічній освіті є актуальною проблемою сьогодення.

Із своїми темами виступали:

1. Важливість, перспективи та безпека використання онлайн-сервісів фінансово-кредитних установ. (Гребенець Денис Олексійович)

2. Новітні технології в банківських послугах в Україні та світі. (Поліщук Катерина Вікторівна)

3. Стан та перспективи розвитку системи дистанційного обслуговування. (Лещу Інна Миколаївна)

4. Дистанційне обслуговування клієнтів банків та його розвиток в Україні. (Калашнікова Анна Володимирівна)

5. Місце і значення інтернет-банкінгу в сучасному банківському бізнесі. (Клапчук Олена Вікторівна)

6. Інтерент-банкінг – питання перспектив його розвитку в Україні та світі. (Петринюк Володимир Олегович)

7. Роль та значення фінансової грамотності в питанні національної небезпеки. (Шемедюк Богдана Леонідівна)

8. Стратегія розвитку національної банківської системи у контексті інформаційно-банківських технологій. (Дячок Денис Валерійович)

9. Вдосконалення існуючих банківських продуктів та активізація впровадження нових видів фінансових послуг в інформаційних системах. (Холод Максим Вікторович)


У проведені та організації заходу прийняли участь заступник директора ДВНЗ РКЕБ Гусевик С.О., завідувач економічного відділення Кирилюк М.Г., методист коледжу Погодіна Н.В. та викладачі Ковальчук С.К. та інші.

17 лютого 2017 року у місті Острог відбулася ХV Всеукраїнська науково-практична онлайн - конференція молодих учених та студентів «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки в умовах глобалізації».

Учасниками конференції були студенти Національного університету «Острозької академії», Національного університету водного господарства та природокористування, Національного університету біоресурсів та природокористування, студенти з Білорусії та ДВНЗ "Рівненський коледж економіки та бізнесу".

Наш коледж представляли студенти ІІІ курсу групи ФК–31 Калашнікова Дарина з темою дослідження «Ринок страхування як основний елемент ринку фінансових послуг» (керівник Кадубець Д.З.) та Закацюра Вікторія на тему «Модернізація національної політики України» (керівник Самсон Л.С.).

Студенти як учасники конференції отримали сертифікати, а наукові керівники – подяки.

2017.02.17_Tigd_finansovo_kreditn_disc
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні75
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні75
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3364
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541942

Сьогодні: 2019-06-16 10:03

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.