PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    24 Лютого 2017р.

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin3Тиждень циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін

В останні дні зими, з 20 по 24 лютого 2017 р., в Рівненському коледжі економіки та бізнесу відбувся тиждень циклової комісії природничих та фізико-математичних дисциплін. Як завжди, змістовними й насиченими були заходи, в яких взяли участь студенти першого та другого курсів навчання.

Уже першого дня тижня циклової комісії на студентів і викладачів чекало багато різноманітних заходів. У холі коледжу були розміщені газети на загальну тематику: «Природничі науки в моїй професії». Природничі дисципліни посідають одне із провідних місць у підготовці фахівців економічного і технологічного напрямків. Конкурс газет був підготовлений викладачем коледжу Криволисовою Катериною Андріївною. Кращою було визнано газету групи ОП-1.

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin

На другій парі викладачем Багнюк Антоніною Валеріївною та студентами першого курсу була проведена інформаційна хвилина, під час якої студенти отримали інформацію не тільки про заходи тижня циклової комісії, але й про визначні події, що відбулися в ці дні у світі в різні роки.

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin1

Зокрема, 20 лютого в Україні відзначають День героїв Небесної сотні. 21 лютого у всьому світі святкують Міжнародний день рідної мови. Цим подіям у бібліотеці коледжу були присвячені виставки книг «День, що змінив Україну» та «Минуще все, лиш слово не мине». Організовували виставку завідувач бібліотеки Хома Є.С. та працівник бібліотеки Абрамчук Г.А.

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin2 2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin3

Завершувався понеділок I етапом Восьмої Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. Математична олімпіада була організована і проведена викладачами коледжу Корнійчуком Петром Івановичем, Єфімчуком Сергієм Олександровичем. Серед п’ятнадцяти учасників олімпіади перемогу здобула Сирота Олександра, студента 1 курсу групи ГРС-1, друге місце виборола Мудрик Альона, студентка першого курсу групи ОП-1, а третє місце поділили між собою Зайковська Тетяна і Краля Катерина з групи ФБС-1.

 2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin4

У вівторок, 21 лютого, та у середу, 22 лютого, відкриті заняття проводили викладачі-методисти коледжу Білецький В’ячеслав В’ячеславович («Розвиток електроенергетики в Україні. Проблеми пошуку й використання нових екологічно чистих джерел енергії»), Федорчук Руслана Юріївна («Оксигеновмісні органічні сполуки: спирти, альдегіди, карбонові кислоти, естери, жири, вуглеводи»).

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin5

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin6

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin7

У цей же день Заваліна Олена Миколаївна, викладач хімії та фізики коледжу, взяла участь у засіданні школи молодого викладача. Вона виступила на тему «Ораторське мистецтво у педагогічній діяльності викладача».

 А 23 лютого Олена Миколаївна провела відкрите заняття «Хімія вуглеводів. Характеристика. Елементарний склад. Функції вуглеводів в організмі. Вміст вуглеводів у продуктах харчування».

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin8 2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin9

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin10

Завершувався четвер спортивними змаганнями з волейболу. На спортивному майданчику РКЕБ жіноча команда студентів РКЕБ «ФЕНІКС» та збірна команда викладачів коледжу «Рівненські яструби».

Гра викликала велику зацікавленість як серед студентів так і викладачів коледжу. Після представлення команд для вітального слова й офіційного відкриття змагань запросили заслуженого працівника освіти України, кандидата педагогічних наук, відмінника охорони здоров’я, відмінника освіти, почесного працівника туризму, директора коледжу Романчука Василя Прокоповича.

Пролунав гімн України, після якого були представлені судді змагань, випускниці РКЕБ, а нині гравці міської команди з волейболу «РЕГІНА» Рудьо Дарина та Джумига Анна. А перед самим свистком команд підтримали танцювальні колективи «Lets go dance » та «Andromeda dance».

 З перших секунд стало зрозуміло, що кожна із команд налаштована була лише на перемогу. Рахунок змінювався то в одну, то в іншу сторону. Вболівальники гаряче підтримували як студентів, так і викладачів, і лише кінцівка краще вдалася команді «ФЕНІКС» і принесла перемогу в першій партії з рахунком 25:21.

Після невеликої перерви команди знову з’явились на спортивному майданчику. Всі сподівались, що команда «Рівненські яструби» зможе нав’язати свою гру, але цього дня фортуна від них відвернулась і у другій партії знову перемогу святкувала команда «ФЕНІКС» у такому складі:

№2 Швечкова Ольга

№3 Кресанова Анастасія

№4 Лафтин Аліна

№5 Воронюк Ірина

№7 Покальчук Ірина ( капітан команди)

№8 Козачук Анна

№9 Тимчук Тетяна

Дівчата надзвичайно раділи своїй перемозі над викладачами і заслужили бурхливі оплески глядачів. Переможців привітали директор коледжу Романчук Василь Прокопович, заступник директора Гусевик Святослав Олександрович, а солодкий приз вручила голова студентської профспілки Мельниченко Світлана Анатоліївна.

 

 

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin11 2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin12
2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin13

2017.02.24_Tigd_Prirodn_disciplin14

Завершувався тиждень циклової комісії традиційно у спортивній залі коледжу, де проведені заключні спортивні змагання «Веселі старти» для студентів перших курсів. Тематика естафет була розроблена викладачами фізичного виховання Петруком Костянтином Володимировичем та Конончуком Іваном Миколайовичем.

Вісім команд змагались у п’яти естафетах, де необхідно було продемонструвати хорошу командну швидкість, вміти добре вести м’яч, потрапляти в ціль, бігти зі скакалкою.

Найшвидшою виявилась команда групи ГРС-1, що дало їй можливість вибороти перше місце, другою була команда групи ХТ-3, а третє місце дісталось команді групі ФБС-1. Переможці отримали смачні подарунки від студентської профспілки, а також чимало позитивних вражень.

Білецький В. В. – голова циклової комісії «Природничих та фізико-математичних дисциплін»,

викладач-методист, викладач математики та фізики вищої категорії.

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні222
mod_vvisit_counterВчора232
mod_vvisit_counterНа цьому тижні743
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1569
mod_vvisit_counterВ цьому місяці5806
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього544384

Сьогодні: 2019-06-26 23:57

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.