PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    02 Березня 2017р.

2017.03.02_Zdorovya_molodi1Здоров’я молоді в Україні

Здоров’я молоді в Україні” - тема виховної години, яка пройшла 02.03.17р. в читальному залі бібліотеки. Присутніми були студенти груп ХТ-3, класний керівник Вознюк О.А. та ГРС-1, класний керівник Мельниченко С.А.

Мета:  сприяти усвідомленню учасниками необхідності здорового способу життя; формувати в них відповідальне ставлення до власного життя й здоров’я; формувати відповідальне ставлення до своїх вчинків і  особистого здоров’я.

На зустріч із студентами було запрошено лікаря дерматовенеролога Дривецьку Людмилу Іванівну із відділення „Клініка, дружня до молоді!” Рівненської обласної дитячої лікарні, яка поглибила знання про здоров’я молоді в Україні, про ВІЛ, СНІД, ІПСШ, шляхи їхньої передачі та методи захисту; націлила молодь на убезпечення від ВІЛ-інфікування. Доповненням до лекції-бесіди було розповсюдження буклетів, листівок та інших інформаційних матеріалів по даній темі.

Також, лікар повідомила, що у клініці є кабінет медико-соціальної допомоги підліткам та молоді, працівники якого надають комплексну медико-психо-соціальну допомогу молодим людям (від 14-24 років) з метою збереження їх здоров’я, що обумовлено специфікою їх віку. До послуг відвідувачів безкоштовні консультації педіатра, психолога, уролога, гінеколога, дерматолога.

Після закінчення заходу кожен бажаючий мав можливість поспілкуватись з лікарем, а також отримати консультацію.

Хома Є.С., зав. бібліотекою

2017.03.02_Zdorovya_molodi

2017.03.02_Zdorovya_molodi1


 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні111
mod_vvisit_counterВчора227
mod_vvisit_counterНа цьому тижні338
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1127
mod_vvisit_counterВ цьому місяці2923
mod_vvisit_counterВ минулому місяці5174
mod_vvisit_counterВсього597279

Сьогодні: 2020-02-18 13:41

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.