PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    17 Березня 2017р.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya5Тиждень товарознавця-комерсанта

13−17 березня 2017 року в коледжі відбувся тиждень товарознавця-комерсанта, що відзначився низкою цікавих фахових заходів.

Глибокі фахові знання з основ менеджменту продемонстрували студенти-товарознавці ІІІ курсу на відкритому занятті викладача Столярець Олени Калениківни.

Вони чудово справилися із завданням - підготовка творчих звітів (презентаційних матеріалів) з планування, організації, мотивації та контролю, а також низкою естафетних питань, що супроводжувались фотовідповіддями, зробили добірку цікавих інформаційних фактів про практичний менеджмент у світовому бізнес-просторі та креативно представили його аудиторії. Глибоку фахову грамотність продемонстрували студенти також під час формування відповідей до питань, що ставились викладачем після перегляду фахових відеофрагментів та виконання експрес-тестів зі взаємоперевіркою.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya2

Надзвичайно змістовною, повчальною та цікавою була екскурсія до Центру надання адміністративних послуг, яку організували викладачі Скора О.М. та Столярець О.К. Студенти ознайомилися зі спектром можливих послуг даного суб’єкта, процедурою їх надання, матеріально-технічним та електронним забезпеченням цього процесу, рівнем сервісу, фірмовим стилем, етикою персоналу, сучасним комфортом та 100% пакетом зручностей для клієнтів та гостей ЦНАПу. Екскурсія була своєрідним орієнтиром для студента-випускника, який планує в перспективі реалізувати себе як суб'єкт підприємництва. Адже бізнес-господарювання потребує заздалегідь проведеної офіційної та легітимної державної реєстрації юридичної особи чи фізичної особи-підприємця. Таку послугу теж надає ЦНАП. Учасники екскурсії отримали позитивне враження від цього заходу та заряд оптимізму на майбутнє.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya1


Наступного дня студенти-комерсанти, виринувши з глибинного потоку офіційної законодавчо-нормативної інформації підприємницького напрямку у ЦНАПі, з головою поринули у світ інноваційного товарознавства. На засіданні гуртка, який провела викладач Музика Н.І., вони проінформували присутніх про роль і призначення пристроїв, які потрапляють під поняття «Гаджети» і є дуже важливими у повсякденному житті кожного з нас, розвинули інтерес у присутніх до сучасних технологій. Ще 100 років тому поняття «високі технології» було практично недосяжним для звичайної людини, воно асоціювалося у нас з величними інститутами, з космосом, з військовою промисловістю, але ніяк не з повсякденним життям. А сьогодні ми не можемо уявити собі життя без таких гаджетів, як мобільний телефон, цифровий фотоапарат і відеокамера, без комп’ютера і Інтернету та іншої техніки, які роблять наше життя більш комфортним, цікавим і насиченим інформацією. Студенти-гуртківці виокремили кілька найчисленніших і найпоширеніших груп гаджетів. Отже, серед них виявилися: USB-гаджети, мобільні телефони і аксесуари, гаджети-годинники, шпигунські гаджети та гаджети домашнього вжитку, медичні та навчальні гаджети, що є на службі у студентів.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya4

У тому, що в людському житті від теорії до практики лише один крок, переконались юні товарознавці вже в п'ятницю, тобто наступного дня. Разом із класними керівниками: Столярець О.К., Музикою Н.І., Ойцюсем А.М. вони відвідали виробничо-збутове підприємство «Кромберг енд Шуберт Україна», що знаходиться у м. Луцьк та спеціалізується на виробництві електроустановчих виробів до автомобілів таких відомих світових брендів, як Volkswagen, DAG, BMW, Audi, VW, Mercedes. Студенти переконались, що екскурсійний об'єкт – це справжнє підприємство європейського зразка, оснащене новітнім виробничим обладнанням та забезпечене сучасною матеріально-технічною базою. Вони були очевидцями не лише новітнього технологічного процесу виробництва на заводі, а й процесу поточної експертної оцінки якості виробів.

На зворотньому шляху учасники екскурсії відвідали мальовничий замок Любарта, який упродовж віків зумів витримати і штурми, і ворожі облоги. Приємно вразив студентів неповторною архітектурою сучасний вигляд В’їзної, Стирої та Владичої веж, шляхетський будиночок, гігантські шахти під стінами замку та музей дзвонів.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya5

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya6

Упродовж тижня спеціальності відбулася роздрібна торгівля булочними та кондитерськими виробами та соками за цінами виробників. Первинні вміння та навички щодо здійснення відпуску товарів та якісного обслуговування споживачів студенти-практиканти груп ТК здобували саме тут. Приймати товари за кількістю та якістю, викладати їх, готувати до продажу вчилися студенти під мудрим керівництвом майстрів Калінчук Р.П., Ткачук В.П.

2017.03.17_Tigd_ciklu_tovaroznavcya3

Заходи тижня були спрямовані на підвищення рівня професійної майстерності, зростання престижу професії “Товарознавець-комерсант”, розвиток творчого потенціалу студентів.

Столярець О.К., голова циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін

 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні74
mod_vvisit_counterВчора159
mod_vvisit_counterНа цьому тижні74
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1456
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3363
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього541941

Сьогодні: 2019-06-16 09:59

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.