PDF Печать E-mail

Polosa_Podii

    26 Квітня 2017р.

207.04.26_Chornobil_KaminskaЧорнобильська трагедія - одвічний слід на Україні

27 квітня 2017року в групі БУХ-61, класним керівником Камінською Світланою Миколаївною, було проведено виховну годину на тему «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні».

Слово «Чорнобиль», яке до катастрофи було назвою невеличкого українського села на Поліссі — зі свіжим повітрям і фруктовими садами — досі асоціюється в нашій свідомості з чорним кольором, що тягнеться трагічним шлейфом з минулого.

До уваги групи була представлена розповідь про трагічні події того дня та наслідки аварії, про справжній героїзм у приборкуванні вогню над розвалом четвертого енергоблоку. Студенти переглянули документальний фільм зі зворушливими кадрами ліквідації катастрофи.

Коли розвиток ядерної енергетики у світі набув високих темпів, вважалось, що ймовірність аварій на атомних електростанціях складає 1:100000. І цей один випадок стався в Україні. Радіоактивний викид внаслідок аварії на ЧАЕС порівнюють з трьома сотнями Хіросім. У ліквідації цих наслідків брали участь 600 тисяч осіб — представників 76 національностей. Населення було евакуйоване, думали, що ненадовго, вийшло — назавжди. Але на ураженій території сьогодні живуть люди — самопоселенці, які, незважаючи на всі заборони, обрали собі там домівку. Година роздумів перенесла студентів у ті часи, коли їх батьки були майже такого самого віку,як вони сьогодні. У всіх на вустах лунали слова «глобальна катастрофа»,«ліквідатори». Дай Бог, щоб сьогоднішня молодь і майбутні покоління дізнавались про все це тільки зі спогадів, літератури та інших джерел інформації.

Камінська С.М., викладач

 

207.04.26_Chornobil_Kaminska1
 
Баннер
Баннер
Баннер

Яку спеціальність обрати?
 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні132
mod_vvisit_counterВчора205
mod_vvisit_counterНа цьому тижні132
mod_vvisit_counterНа попередньому тижні1462
mod_vvisit_counterВ цьому місяці3626
mod_vvisit_counterВ минулому місяці6892
mod_vvisit_counterВсього542204

Сьогодні: 2019-06-17 16:42

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Розробник Назаров А.Л. Joomla!. Designed by: internet hosting company value hosting Valid XHTML and CSS.